Aktualizace pro aplikaci Internet Explorer 6 může být neustále nabízena při používá počítač se systémem Windows XP nebo Windows Server 2003 Security Update Inventory Tool

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924178 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Počítač se systémem Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows Server 2003 má nainstalována aplikace Internet Explorer 7.
  • Tento počítač používá ke zjišťování a nasazení aktualizací pro aplikaci Internet Explorer jeden z následujících nástrojů:
    • Security Update Inventory Tool pro Microsoft Systems Management Server (SMS) 2.0
    • Security Update Inventory Tool pro server Microsoft SMS 2003
V tomto scénáři aktualizace pro aplikaci Internet Explorer 6 může být neustále nabízena.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Security Update Inventory Tool založený na Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 1.2.1. Nástroj MBSA 1.2.1 nepodporuje aplikaci Internet Explorer 7. Když klientský počítač má nainstalovanou aplikaci Internet Explorer 7, může MBSA nesprávně předpokládají, že počítač má aplikace Internet Explorer 6. Proto Security Update Inventory Tool nabízí aktualizace pro aplikaci Internet Explorer 6.

Poznámka: Nástroj Extended Security Update Inventory Tool také nepodporuje aplikaci Internet Explorer 7.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém pomocí SMS 2.0, vytvořit vlastní kolekce počítačů, které mají nainstalovanou aplikaci Internet Explorer 7. Potom vynechat kolekce z nasazení aktualizace Internet Explorer 6.

Chcete-li vyřešit tento problém pomocí SMS 2003, nainstalujte Inventory Tool for Microsoft Updates. Informace o získání Inventory Tool for Microsoft Updates naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/sms/bb676783.aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o nástroji MBSA získáte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
895660Je k dispozici nástroj Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 2.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 924178 - Poslední aktualizace: 13. února 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbsmsclients kbsmsinventory kbprb kbtshoot KB924178 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924178

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com