Üçüncü taraf uygulama ya da yazılımı yeniden yönlendirmesi program veya üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamında çalışan programlar Microsoft destek ilkesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924287 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Uygulama ya da yazılımlar sanallaştırma bağımlılıklar, ana işletim sistemi programın başka bir konuma yeniden yönlendirme sağlar. Sanallaştırma programı bu işlevselliği etkinleştirmek için birçok işlevi yerine getirir. Bu işlevleri içerir, ancak aşağıdaki sınırlı değildir:
  • Kayıt defteri sanallaştırma
  • Dosya sistemi sanallaştırma
  • Semafor, birbirini kapsamayan nesneler ve bu nedenle bir gibi Çekirdek Bileşenleri
  • Ad alanı bir arada bulunma ve yeniden yönlendirme
  • COM ve DCOM nesnesi
  • Hizmetler
  • Yazı Tipleri
  • Başlatma (.ini) dosyaları
Microsoft, bu işlevselliği sağlamak için Microsoft SoftGrid bileşenini kullanır. Üçüncü taraflar da benzer bir işlevsellik sağlayan bir program üretir. Bu programlar, özellikleri ve işlevleri değişir. Üçüncü taraf uygulama ya da yazılımı yeniden yönlendirmesi programda veya bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamında çalışan bir Microsoft ürünüyle ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz.

Giriş

Bu makalede, bir üçüncü taraf uygulama ya da yazılımı yeniden yönlendirmesi veya bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma programı çalıştıran Microsoft programları için Microsoft destek ilkesi.

Daha fazla bilgi

Biz Microsoft ürünleri, üçüncü taraf uygulama ya da yazılımı yeniden yönlendirmesi programlarda veya üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamlarında çalışan sınama değil. Ayrıca, size bu tür bir ortam içinde çalışan programlar Microsoft desteklemez. Microsoft ile olan anlaşması destekleyen bir Premier düzeyi yoksa, üçüncü taraf uygulama ya da yazılımı yeniden yönlendirmesi programı veya bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma programı çalıştıran bir ortamda yeniden karşılaştığınız sorunu gerekli. Karşılaştığınız sorunu üçüncü taraf sanal ortamına ilgisiz, destek için Microsoft program aynı şekilde, program bir üçüncü taraf sanallaştırma ortamında çalışan, destek sağlamaktayız sunuyoruz.

Microsoft ile olan anlaşması destekleyen bir Premier düzeyi varsa, karşılaştığınız sorunu araştırmak için ticari olarak kabul edilebilir çabaları sunuyoruz. Ayrıca üçüncü taraf uygulama ya da yazılımı yeniden yönlendirmesi programda veya bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamında çalışan bir Microsoft yazılımı olabilir, olası sorunları araştırmak için ticari olarak kabul edilebilir çalışmalarını sağlar.

Bu araştırma bir parçası olarak, sorun, üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamı dışında ya da üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım programı dışında yeniden gerekebilir. Üçüncü taraf uygulama yazılım programını veya üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamı için karşılaştığınız sorunla ilgili değildir, destek için Microsoft program ile aynı şekilde etkilenen ürünün bir üçüncü taraf uygulama çalışıyorsa, içinde destek sağlamaktayız sorun yaşıyorsunuz veya yazılım programı veya bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamında sunuyoruz.

Not Microsoft programları, bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım programı veya bir üçüncü taraf uygulamayı veya yazılım sanallaştırma ortamında beklendiği gibi çalışmayabilir.

Özellikler

Makale numarası: 924287 - Last Review: 4 Ekim 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Virtual PC 2004 Service Pack 1
  • Microsoft Virtual PC 2004
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB924287 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924287

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com