Içerik Danışmanı etkinleştirildiğinde, ınternet Explorer 6 tekrar tekrar GET istekleri bir Web sitesinin köküne gönderebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924456 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Microsoft ınternet Explorer 6 kullanıyorsanız. Içerik Danışmanı etkinleştirildi.
  • Size, javascript:false komut dosyaları gibi komut dosyalarını içeren bir Web sitesini ziyaret edin.
Bu senaryoda, ınternet Explorer GET isteğine bu Web sitesinin kök dizinine bir komut dosyası, bu sitede çalışan her zaman gönderebilir.

Neden

Internet Explorer komut dosyaları belirli bir Web sitesinde varolan bir içerik Danışmanı kurallarıyla değil ilişkilendirirseniz, bu sorun oluşur. Bu durumda, ınternet Explorer kuralı için yapılandırma dosyasının yerini belirlemek için bu Web sitesinin kök GET isteği gönderir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, içerik Danışmanı devre dışı bırakın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Araçlar ' ı ve sonra Internet seçenekleri ' ni tıklatın.
  2. Içerik sekmesini tıklatın ve sonra da <a2>İçerik Danışmanı kısmı devre dışı bırak</a2>'ı tıklatın.
  3. Parola kutusuna gözetmen parolasını yazın ve sonra da iki kez Tamam ' ı tıklatın.

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.Microsoft belirli hataları gidermek üzere düzenli olarak yazılım güncelleştirmeleri yayımlar. Microsoft bu hatayı çözümlemek üzere bir yazılım güncelleştirmesi yayımlarsa, bu makale ek bilgilerle güncelleştirilecektir.

Özellikler

Makale numarası: 924456 - Last Review: 26 Ekim 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbnofix kbbug KB924456 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924456

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com