Mac yanlış olay saatini görüntüler için olan veya ondan daha sonraki bir Entourage 2004 11 Mart 2007 tarihli takvim olayları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924606 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tarihinde veya daha sonra Mac için Microsoft Entourage 2004 11 Mart 2007 tarihli bir takvimi olay oluşturduğunuzda, olayın saatini yanlış görüntüleniyor. Başlangıç saatleri ve bitiş zamanlarını olay için bir saat doğru başlangıç ve bitiş zamanlarını tüm takvim görünümlerinde önünde görüntülenir. Olay'ı açtığınızda, başlangıç saatleri ve bitiş zamanlarını düzgün şekilde görüntülenir.

Bu sorun, 11 Mart 2007'önce [NULL]'ı başlatın, ancak üzerinde ve bu tarihten sonra herhangi bir yinelenen toplantılar için de oluşur.

Neden

Bu sorun, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede anlatılan güncelleştirmenin varsa ortaya çıkabilir:
921213Mac 11.2.5 için Microsoft Office 2004 Güvenlik Güncelleştirmesi

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2004 güncelleştirmesi Mac 11.3.3'ni yükleyin.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
930402Mac 11.3.3 için Microsoft Office 2004 Güncelleştirmesi'nin Açıklaması

Daha fazla bilgi

Yeni gün ışığından yararlanma saatine kaydetme saati (DST) 2007 nedeniyle ve ABD Kongre tarafından geçirilen 2005'in enerji ilkesi işlemi tarafından yapılan değişiklikler nedeniyle bu sorun, Mac için Entourage 2004'te oluşur. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Preparing for daylight saving time changes in 2007
Bazı önemli noktaları ve önerileri Entourage 2004 for Mac kullanıcılarının şunlardır: Kurumsal ortamlarda, Exchange sunucusu yöneticilerinin, Entourage uygulamasının kullanıcılar varsa, aşağıdaki önerileri uygulamak için çalışmalıdır.
 • Mac OS X yeni DST 2007 değişiklikleri uyumlu olacak biçimde 2006'da, Apple Mac OS X, değişiklikler yaptınız. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Apple Web sitesini ziyaret edin:
  http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=303411
  Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.
 • Mac için Entourage 2004 2006'da, bu değişiklikler uyumlu değildi. Bu nedenle, "Belirtiler" bölümünde anlatılan sorunla karşılaştı.
 • Microsoft Office 2004 for Mac 11.3.3 Update bu sorunu gidermek yayımlanmıştır. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra Mac için Entourage 2004 DST 2007 değişiklikleri bilmektedir. Artık "Belirtiler" bölümünde açıklanan sorunla karşılaşırsınız.

  Bu güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  930402Mac 11.3.3 için Microsoft Office 2004 Güncelleştirmesi'nin Açıklaması
 • Aşağıdaki hesabı türlerinden biri ile birlikte, Mac için Entourage 2004 kullanıyorsanız, bu sorunla karşılaşmazsınız:
  • AÇILANLARI
  • IMAP
  • SMTP
  Ancak, toplantı işlemek için bir program kullanan başka bir kullanıcı ile exchange toplantılar ve bu programın güncel değildir ya da DST 2007 değişikliğinin farkında değildir, siz veya başka bir kullanıcının yine de bu sorunla karşılaşabilirsiniz.
 • Bu sorun, aşağıdaki durumda karşılaşacaklardır:
  • Exchange sunucusundaki posta kutularına bağlanın ve Mac için Entourage 2004 kullanın.
  • Exchange server ve diğer posta istemcileri (Windows için Microsoft Outlook ve Entourage) DST 2007 değişiklikleri bilmeniz güncelleştirilmez.
  Bu davranış 11.3.3 yüklediği bir Entourage kullanıcıyla onaylamak için sınama Update ve diğer Outlook kullanıcılarıyla kimin güncelleştirilmediği çalışıp çalışmadığını.
 • Biz müşterilerin aynı Strateji Önerme:
  • Tüm Exchange sunucularını güncelleştirin.
  • Tüm Outlook için Windows istemcilerinin güncelleştirin.
  • Tüm Entourage istemcilerinin güncelleştirin.
  Tüm posta bileşenleri güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  Preparing for daylight saving time changes in 2007
 • DST 2007 değişikliklerle güncelleştirildi istemcileriyle etkileşimde, sorunları güncelleştirme olacak 11.3.3 ile güncelleştiren Entourage istemcilerine sahip olmasına dikkat edin. Her bir posta istemcisi çalıştığından emin olmak için sunucuları bir ilk güncelleştirin ve sonra tüm istemcilerin güncelleştirme.
 • Güncelleştirme, Entourage uygulamasının emin 11.3.3 doğru yeni DST sırasında döneme yayılan yeni tüm toplantıları işler. Önce için 11.3.3 gönderilen davetiye toplantı için güncelleştirme ve yeni DST penceresinde toplantıya davet için Entourage ayarlanan duyurmak için toplantı güncelleştirmeler göndermeyecek saatler. Outlook katılanların güncelleştirmeyi ve Entourage kullanıcılar güncel olup olmadığı sürece, bu sorunu olmamalıdır. Bir program kullanıyor ve yeni DST kurallarına uyumlu katılımcılar için toplantı saatleri bu olay için kapalı olacaktır.
 • Diğer iç ve dış kullanıcılar ile çalışan Entourage kullanıcılarınıza etkilediğinden, bu özel konu hakkında endişeleriniz varsa, sınama ve saat dilimi güncelleştirmesi araçları önerin. Exchange Server yöneticileri, Entourage kullanıcıların takvimlerini varolan bir toplantı sorun gidermek için Exchange sunucusu güncelleştirmeleri yükleyebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 924606 - Last Review: 14 Mart 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertisebeginner kbprb kbtshoot KB924606 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924606

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com