Chybová zpráva v aplikaci Access 2007 otevřete průvodce: "Tato funkce není nainstalována nebo byla zakázána"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924738 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Povolíte možnost Zakázat všechna makra kromě digitálně podepsaných maker v podokně Nastavení maker v Nastavení centra zabezpečení a možnost Zakázat všechna důvěryhodná umístění v podokně Důvěryhodné umístění v aplikaci Microsoft Office Access 2007. Při pokusu otevřít žádné průvodce, zobrazí následující chybová zpráva:
Tato funkce není nainstalována nebo byla zakázána.

Chcete-li tuto funkci nainstalovat, spusťte znovu program Microsoft Office Access nebo sady Microsoft Office nebo používáte-li doplněk jiného výrobce, znovu nainstalujte doplněk. Chcete-li průvodce znovu povolit, klepněte aplikace Microsoft Access v nabídce Nápověda a klepněte na tlačítko Zakázané položky zobrazte seznam doplňků, které lze povolit.
Poznámka: V nabídce Nápověda již neexistuje v aplikaci Access 2007.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nastavení Centra zabezpečení zakázat průvodců v aplikaci Access 2007.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nepoužívejte možnost Zakázat všechna důvěryhodná umístění společně s parametrem Zakázat všechna makra kromě digitálně podepsaných maker v Nastavení centra zabezpečení. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na ikonu souboru a pak klepněte na tlačítko Možnosti aplikace Access.
  2. V levém podokně klepněte na položku Centrum zabezpečení a klepněte na položku Nastavení centra zabezpečení.
  3. V levém podokně klepněte na tlačítko Důvěryhodných umístění, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Zakázat všechna důvěryhodná umístění, nebudou považovány za důvěryhodné pouze soubory, které podepisuje důvěryhodný vydavatel a dvakrát klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Kroky pro reprodukci problému

  1. Vytvoření nové databáze v aplikaci Access 2007.
  2. Klepněte na ikonu souboru a pak klepněte na tlačítko Možnosti aplikace Access.
  3. V levém podokně klepněte na položku Centrum zabezpečení a klepněte na položku Nastavení centra zabezpečení.
  4. Klepněte na tlačítko Nastavení maker v levém podokně a potom povolte možnost Zakázat všechna makra kromě digitálně podepsaných maker.
  5. V levém podokně klepněte na tlačítko Důvěryhodných umístění, klepnutím zaškrtněte políčko Zakázat všechna důvěryhodná umístění, nebudou považovány za důvěryhodné pouze soubory, které podepisuje důvěryhodný vydavatel a dvakrát klepněte na tlačítko OK.
  6. Na kartě vytvořit klepněte na tlačítko Průvodce sestavou.

Vlastnosti

ID článku: 924738 - Poslední aktualizace: 15. října 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Access 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kberrmsg kbtshoot kbbug kbwizard kbprb KB924738 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924738

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com