Outlook için Microsoft Dynamics CRM masaüstü istemcisi "Outlook'u CRM ile Eşitle" işlevini çalıştırdığınızda hata iletisi: "oturum açan kullanıcının bu kayıtları görüntülemek veya belirli bir eylemi gerçekleştirmek için uygun güvenlik izinleri yok"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924803 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM masaüstü istemcisindeki Microsoft Office Outlook için CRM ile Eşitle Outlook işlevini çalıştırdığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Oturum açan kullanıcının, bu kayıtları görüntülemek veya belirli bir eylemi gerçekleştirmek için uygun güvenlik izinlere sahip değil. Daha fazla bilgi için sistem yöneticinize başvurun.
Veya, istemci bilgisayardaki uygulama olay günlüğüne aşağıdaki hata kaydediliyor:
Olay türü: hata
Olay kaynağı: MSCRMAddressBook
Olay kategorisi: yok
Olay KIMLIĞI: 6408
Tarihi: 12/4/2006
Süre: 6:27:07 PM
Kullanı.: Yok
Bilgisayar: DESKTOPCLIENT
Açıklama: Microsoft CRM adres defterinde bir hata oluştu. Microsoft Outlook'u yeniden başlatın ve yeniden deneyin. hr 0X800C0006 =. Içerik XML belgesi, sistem, belirtilen nesne bulunamıyor hata lErrorCode 0x800c0006 lFilePos 0 0 lLine lLinePos 0 bstrReason ayrıştırma =. bstrUrl. Işlev LogXmlError =. Satır 368 =.
Aşağıdaki hatalar da istemci bilgisayardaki uygulama olay günlüğüne kaydedilebilir:

Olay türü: uyarı
Olay kaynağı: MSCRMAddressBook
Olay kategorisi: yok
Olay KIMLIĞI: 6410
Tarihi: Date
Time saati:
Kullanı.: Yok
Computer Name bilgisayar:
Açıklama: Bir veya daha fazla Microsoft CRM Adres Defteri önbellek dosyaları eksik. Adres Defteri'ni eşitlemeyi yeniden. hr 0X0 =. Içerik OnlineSync =. Işlev COnlineSync::DoSync =. Satır 531 =. Daha fazla bilgi için Yardım ve Destek Merkezi'ne bakın: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp

Olay türü: hata
Olay kaynağı: MSCRMAddressBook
Olay kategorisi: yok
Olay KIMLIĞI: 6402
Tarihi: Date
Time saati:
Kullanı.: Yok
Computer Name bilgisayar:
Açıklama:, Microsoft CRM Adres Defteri başlatılırken bir hata oluştu - kullanıcı için bir abonelik oluşturulamadı. Kullanıcı kimlik bilgilerini ve ağ bağlantısını denetleyin ve sonra Microsoft Outlook'u yeniden başlatın. hr 0X80040220 =. Içerik OnlineSync =. Işlev COnlineSync::GetSubscription =. Satır 121 =. Daha fazla bilgi için Yardım ve Destek Merkezi'ne bakın: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

Çevrimdışı Çalış izin içeren bir güvenlik rolü varsa bu sorun oluşur.

NotCRM ile Eşitle Outlook işlevi çalıştırmak için <a0></a0>, "Outlook'un eşitleme" izin içeren bir güvenlik rolü olmalıdır.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0, Japonca sürümünü veya Çince

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944372Güncelleştirme Toplaması 2 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 924803 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 6.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbqfe kbmbsmigrate KB924803 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924803

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com