Chybová zpráva při pokusu o výběr druhého řádku v editoru zobrazení ve funkci Rozšířené hledání nebo ve funkci vlastní nastavení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0: "Oprávnění odepřen"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924896 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 pokusu o výběr druhého řádku v editoru zobrazení je funkce Rozšířené hledání nebo ve funkci vlastní nastavení zobrazí následující chybová zpráva skriptu:
Řádek: 190 Char: 1 Chyba: oprávnění odepřen kód: 0 URL: http://server/tools/viewseditor/dialogs/setfilters.aspx?entitycode=4 Chcete pokračovat ve spouštění skriptů na této stránce?

Příčina

Tento problém může nastat po instalaci aktualizace MS06-042 kumulativní zabezpečení pro aplikaci Microsoft Internet Explorer.

Další informace o zabezpečení MS06-042 kumulativní aktualizace pro aplikaci Internet Explorer, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
918899MS06-042: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Řešení

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935731Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Verze Microsoft Dynamics CRM 3.0, japonštině nebo čínštině

Tento problém je vyřešen v zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 a pro japonskou verzi kumulativní aktualizace 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
944372Kumulativní aktualizace 2 pro verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 pro zjednodušenou a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl opraven v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0 a kumulativní aktualizace 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 924896 - Poslední aktualizace: 15. května 2008 - Revize: 6.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook na těchto platformách
    • Microsoft CRM 3.0
    • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB924896 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924896

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com