Gelişmiş Bul özelliğini veya Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki <a1>özelleştirme</a1> özelliğindeki görünüm düzenleyicisinde ikinci bir satır seçmeye çalışırsanız bir hata iletisi: "izin engellendi"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924896 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ' Gelişmiş Bul özelliğini veya Özelleştirme özelliğindeki görünüm düzenleyicisinde ikinci bir satır seçmeye çalışırsanız aşağıdaki komut dosyası hata iletisini alırsınız:
Satır: 190 KRKT: 1 hatası: kod izin engellendi: 0 URL: http://server/tools/viewseditor/dialogs/setfilters.aspx?entitycode=4 bu sayfadaki komut dosyalarını çalıştırmaya devam etmek istiyor musunuz?

Neden

Bu sorun, Microsoft ınternet Explorer için MS06-042 toplu güvenlik güncelleştirmesi yüklendikten sonra oluşabilir.

Internet Explorer için toplu güvenlik güncelleştirmesi MS06-042 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
918899MS06-042: Internet Explorer için toplu güvenlik güncelleştirmesi

Çözüm

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için hizmet sağlayıcıları

Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0, Japonca veya Çince sürüm

Çince Basitleştirilmiş sürümünde Microsoft Dynamics CRM 3.0 ve Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'in Japonca sürümünde bu sorun giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944372Güncelleştirme Toplaması 2 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de ve Güncelleştirme Toplaması 1'de servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 924896 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 6.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft CRM 3.0
    • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB924896 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924896

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com