Pokud webovou stránku, na které Flash reklamy v objektu iframe aktualizuje samotný dynamicky, Internet Explorer může přestat reagovat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924928 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Internet Explorer webové stránky hostící Flash reklamy v objektu iframe aktualizuje samotný dynamicky, může přestat reagovat.

Příčina

K tomuto problému dochází při zničen rutině události na hlavní stránce nebo na stránce, na který se nazývá body objektu iframe před aktuální stránku.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, přidejte krátké prodlevě kód OnLoad události popisovač na hlavní stránce a stránky, na kterou odkazuje objektu iframe. Na stránce potom má dostatek času vytvořit funkční objekt HTML. Kód pro obslužnou rutinu události OnLoad můžete přístup k objektu HTML a zobrazit její obsah na nové stránce.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 924928 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwebbrowser kbweb kbthreadsync kbthread kbevent kbtshoot kbprb KB924928 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924928

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com