Dinamik olarak kendisini bir iframe nesnesine Flash bildirilerini barındıran bir Web sayfasını yeniler, ınternet Explorer yanıt vermemeye başlayabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924928 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dinamik olarak kendisini bir iframe nesnesine Flash bildirilerini barındıran bir Web sayfasını yeniler, Microsoft ınternet Explorer yanıt vermemeye başlayabilir.

Neden

Bu sorun, ana sayfada veya olduğu iframe nesnesine puan verilir önce geçerli sayfayı sayfa OnLoad olay işleyicisi yok edilir oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, kısa bir gecikme OnLoad olay işleyicisinin kodu için bir iframe nesnesine işaret sayfasında ana sayfada ve ekleyin. Sayfanın, ardından çalışabilir bir HTML nesnesi oluşturmak için yeterli zaman vardır. OnLoad olay işleyicisine kod HTML nesnesi erişmek ve içeriğini yeni bir sayfada görüntüle.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 924928 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwebbrowser kbweb kbthreadsync kbthread kbevent kbtshoot kbprb KB924928 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924928

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com