Bir belirtme çizgisi olayı nedeniyle, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki bir iş akışı kuralı belirtme çizgisi Olay ortaya çıktığında beklendiği gibi çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924997 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltmeyi Microsoft Dynamics CRM'nin Çince sürümü veya Microsoft Dynamics CRM'in Japonca sürümünde kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Öncesi SetState bir belirtme çizgisi olay veya deftere naklet-SetState bir belirtme çizgisi olayına abone olmak için Microsoft Dynamics CRM 3.0 belirtme çizgisi nesneleri kullanın. Bir iş akışı kuralı nedeniyle belirtme çizgisi Olay ortaya çıktığında, belirtme çizgisi olayı beklendiği gibi çalışmaz. Ayrıca, Uygulama günlüğünde hiçbir olay günlüğe kaydedilmez. Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ' oluşur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 924997 - Last Review: 17 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsworkflow kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB924997 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924997

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com