ID článku: 925196 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Chcete-li pokračovat v přijímání aktualizací zabezpečení pro systém Windows, ujistěte se, že používáte systém Windows XP s aktualizací Service Pack 3 (SP3).Další informace naleznete na této webové stránce společnosti Microsoft: Končí podpora některých verzí systému Windows

Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Připojíte zařízení USB k počítači se systémem Windows XP. Potom pokusíte vyhledat hardwarové zařízení. Však počítače připojené zařízení nerozpozná a nevidíte zařízení ve složce Tento počítač.

Tento problém může nastat, pokud používáte jednu nebo více z následujících zařízení:
 • Jednotky USB flash
 • Zařízení Apple iPod
 • Externí pevný disk
Kromě toho nemusí zobrazit iPod v aplikaci iTunes.Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud jsou poškozené nebo nesprávné klíče registru.

Řešení

Poznámka: Další informace o jiných důvodů, že není detekováno zařízení USB naleznete "Odkazy"relace.

Chcete-li vyřešit tento problém za vás, přejděte "Automatická oprava"oddílu. V případě, že by tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám"oddílu.

Poznámka: Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Automatická oprava

Chcete-li tyto potíže odstranit automaticky, klikněte na odkaz Opravit tyto potíže. Potom klepněte na tlačítko Spustit ze stránky Automatizovaná služba řešení potíží a postupujte podle kroků v tomto průvodci.

Opravit tento problém
Microsoft Automated Troubleshooting Services: Your CD or DVD drive cannot read or write media

Poznámka:
není pouze pro jednotky CD nebo DVD této automatizované řešení, ale funguje také pro řešení obecných problémů, Poradce při potížích.Nyní přejděte "B yl problém?" .

Chtěl bych si to opravit sám

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Při nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Proto postupujte přesně podle následujících kroků. Pro zvýšení ochrany proveďte před úpravami zálohu registru. Pokud pak dojde k potížím, budete moci registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tento problém vyřešit, odstraňte hodnotu registru UpperFilters a LowerFilters hodnoty registru. Tyto hodnoty mohou způsobit potíže s přístupem. Postupujte následujícím způsobem
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ regedita potom klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte na hodnotu registru UpperFilters . Tato hodnota je umístěna v následujícím podklíči registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E967-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
 3. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Odstranita potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Pokud obdržíte chybu při pokusu o odstranění podklíče registru, pravděpodobně nemáte příslušná oprávnění k úpravám v podklíči. Další informace o tom, jak nastavit nebo změnit oprávnění k úpravám registru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  310426 Jak nastavit nebo změnit oprávnění v systému Windows XP nebo Windows Server 2003 pro úpravu registru
 4. Vyhledejte a klepněte na hodnotu registru LowerFilters . Tato hodnota je umístěna v následujícím podklíči registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E967-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
 5. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Odstranita potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Pokud obdržíte chybu při pokusu o odstranění podklíče registru, pravděpodobně nemáte příslušná oprávnění k úpravám v podklíči.Další informace o tom, jak nastavit nebo změnit oprávnění k úpravám registru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  310426 Jak nastavit nebo změnit oprávnění v systému Windows XP nebo Windows Server 2003 pro úpravu registru
 6. Ukončete Editor registru.
 7. Restartujte počítač.
Poznámka: Pokud odebrání obou hodnot registru a potom přestane být funkční určitý program, například software pro zápis na disk CD, bude pravděpodobně nutné tento software přeinstalovat. Pokud se problém objeví znovu, požádejte o pomoc dodavatele softwaru.
Informace o možnostech kontaktování společnosti Apple Computer, Inc. naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft: Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce Tyto kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za přesnost kontaktních informací jiných dodavatelů.Nyní přejděte "B yl problém?" .

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Byly potíže vyřešeny?

Zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud ano, jste hotovi s tímto článkem. Pokud přetrvávají, můžete zobrazit související články znalostní báze Microsoft Knowledge Base v "Odkazy"sekci, nebo můžete Obraťte se na podporu.

OdkazyPravděpodobně došlo z jiných důvodů, že není detekováno zařízení USB. Související články znalostní báze Microsoft Knowledge Base:


Další informace o zařízení USB, které nejsou zjištěny klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
892050 Není detekováno zařízení USB připojené k rozbočovači USB 2.0 v systému Windows XP Service Pack 2, Windows Server 2003 Service Pack 1 nebo Windows Server 2003 verze x 64
Další informace o chybové zprávě "fotoaparát zařízení není správně rozpoznán", získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
911737 Chybová zpráva podobná následující při spuštění programu, který má přístup k zařízení USB 2.0 fotoaparát: "fotoaparát zařízení nebyl správně rozpoznán."
Další informace o zařízení USB myši, které nejsou zjištěny klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
893711 Myš USB připojené k rozbočovači USB 2.0 není rozpoznáno systémem Windows XP
Další informace o řešení potíží s neznámými zařízeními získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
314464 Řešení potíží s neznámými zařízeními uvedenými ve Správci zařízení v systému Windows XP
Další informace o chybové zprávě "Zařízení USB nebylo rozpoznáno" získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
318773 Při obnovení činnosti počítače z režimu spánku se zobrazí chybová zpráva "USB zařízení nebylo rozpoznáno"
Další informace o opětovném připojení zařízení USB, které nejsou zjištěny získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
920875 Nemusí být rozpoznáno zařízení USB je odpojen a pak znovu připojeno k rozbočovači USB v počítači se systémem Windows XP
Další informace o chybějících zařízeních získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
812489 Ve složce Tento počítač chybí disketová jednotka


Vlastnosti

ID článku: 925196 - Poslední aktualizace: 18. dubna 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmatsfixme kbfixme kbresolve kbhardware kbtshoot kbprb kbcip kbmt KB925196 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 925196

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com