Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da "Aranabilir" özelliğini içeren özelleştirmeleri aldığınızda "Aranabilir" özelliğinin değeri alınır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 925233 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • <a1>Düzeltme</a1> yüklenmiş 912061 iki Microsoft Dynamics CRM 3.0 sunucusu var.
  • Bu sunucuda, bir varlık için aranabilir özelliğini içeren özelleştirmeleri verme.
  • Ikinci sunucuda özelleştirmeleri alın.
Bu senaryoda, verilen özelleştirmeler <a1>aranabilir</a1> özelliğinin değeri ikinci sunucu tarafından alınır.

Örneğin, özelleştirmeleri Microsoft Dynamics CRM 3.0 bir sunucudan diğerine verme ve her iki sunucuda aynı varlık içerir. Ancak, varlıkla ilgili aranabilir özellik değeri Evet ilk sunucusu; ikinci sunucuda bu varlıkla ilgili aynı özellik değeri, Hayır ' dır. Özelleştirmeleri Verme sonra bu alanların varlığı için hala unsearchable demektir.
Not Microsoft Dynamics CRM'DE Gelişmiş Bul işlevini kullanırken, aranacak hangi alanların kullanılabilir aranabilir özelliği denetler.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

<a1>Düzeltme</a1> 925233 yükledikten sonra aranabilir özelliğinin değeri, belirli alanlara içe aktarılmaz. Bu bir varlık için başka bir varlıkla ilişkilendirmek için kullanılan arama alanları alanlardır. Özelleştirmeleri varlıklara .xml dosyasını verildiğinde, bu arama alanları fiili öznitelik listesi dahil edilmez. Ilişki öznitelik bilgileri farklı bir konumda <a0>özelleştirmeler</a0>.xml dosyasının verilir, çünkü bu davranış tasarım gereğidir. Aranabilir özelliği yalnızca verilen veya ana Microsoft Dynamics CRM formunda geçerli olan alanları alındı. Örneğin, accountid alan bir birincil anahtardır. Accountid alan ve başka bir birincil anahtar alanları biçiminde geçerli değil.

<a1>Düzeltme</a1> 912061 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
912061Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki Gelişmiş Bul'u kullanırken bazı alanlar arama ölçütü olarak kullanılabilir değil

Not Düzeltme Toplaması 922815, bu düzeltmeyi içerir.

Düzeltme Toplaması 922815 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir
Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 925233 - Last Review: 17 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB925233 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:925233

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com