Düzeltme: ASP.NET bağlantılı bir uygulama POST isteği aldığında, veriyi bir POST isteğindeki 49.152 bayt kesiliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 925248 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft ASP.NET bağlantılı bir uygulama, bir POST isteği aldığında, POST isteğini verilerde 49.152 bayt için kesildi. Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • ASP.NET, bir joker komut dosyası eşlemesi kaydedilir.
  • POST isteği sırasında POST isteğini gönderen bir HTML formu dış bir işlem tarafından erişilebilir. Örneğin, HTML formu bir HTTP modülü tarafından veya bir <a0>Genel Uygulama</a0> olay işleyicisi tarafından erişilebilir.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu gidermek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, Microsoft .NET Framework 2.0 yüklü olmalıdır.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalelerinde açıklanan düzeltmelerin yerini alır. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
911276Düzeltme: bir ASP.NET sayfası için Unicode karakterler içeren bir URL kullanarak duruma geçirmeye çalıştığınızda hata iletisi: "HTTP hata 400 ' hatalı istek'"
920970Düzeltme: .NET Framework 2.0 tabanlı bir ASP.NET Web uygulaması içinde beklenmeyen bir AppDomain yeniden karşılaşabilirsiniz
913393Düzeltme: ASP.NET 2.0 2 GB'den daha büyük bir içerik-uzunluk HTTP üstbilgisi belirttiğinizde bir özel durum hata iletisi alıyorsunuz
915782Düzeltme: Bir ASP.NET bağlantılı bir Web uygulamasında ınvalidcastexception hata alıyorsunuz
918181Düzeltme: Zaman uyumsuz sayfa yönergesi özelliği ayarlı olduğunda, .NET Framework 2. 0'alan bir ASP.NET Web uygulaması bir ThreadAbortException özel durumu alıyorsunuz true
922770MS06-056: ASP.NET 2. 0'daki güvenlik açığı bilginin açığa çıkması için izin verebilir
911300Düzeltme: .NET Framework 2.0 üzerine kurulu bir Web uygulamasının kök klasörüne göz çalıştığınızda hata iletisi: "başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı nesnesi"
923707Düzeltme: Bir <a0>metin</a0> kaynağındaki bazı karakterler doğru metin kaynak, .NET Framework 2.0 üzerine kurulu bir Web uygulamasına katıştırmaktır çalıştığınızda görünmeyebilir
922345Düzeltme: Web Hizmetleri içeren bir ASP.NET 2.0 Web uygulamasını çalıştırmayı denediğinizde hata iletisi: "<filepath>dosyası yok"

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Aspnet_wp.exe2.0.50727.21323.04016 Eyl 200611: 09X86
System.Web.dll2.0.50727.2135,029,88816 Eyl 200611: 09X86
Webengine.dll2.0.50727.213300,03216 Eyl 200611: 09X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 925248 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbfix kbprb KB925248 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:925248

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com