Po odpojení přenosného zařízení pro ukládání dat, například karty SD, od počítače se systémem Windows XP se zobrazí chybová zpráva Zápis se zpožděním se nezdařil

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 925269 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odpojení zařízení vyměnitelného úložiště, například kartu Secure Digital (SD) z počítače se systémem Microsoft Windows XP zobrazí následující chybová zpráva:
Zpožděné Windows Write nezdařené
Nelze uložit všechna data ze souboru Drive_Letter \$Mft. Data byla ztracena.
Důvodem chyby je pravděpodobně selhání hardwaru počítače nebo síťového připojení.
Pokuste se tento soubor uložit na jiné místo
Po zobrazí tato chybová zpráva Nelze získat přístup v zařízení soubory až po restartování počítače.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud zařízení vyměnitelného úložiště byl formátován pomocí systému souborů NTFS. Tento problém například nastane, pokud formátování systému souborů NTFS byl proveden v počítači se systémem Microsoft Windows Vista.

Poznámka: Windows XP nepodporuje NTFS formátování systému souboru vyměnitelné paměťové zařízení, například karty SD Například karty SD je nová funkce v systému Windows Vista formátování zařízení systému souborů NTFS.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jeden z následujících postupů:
  • Nepoužívejte formátování pro karty SD nebo podobné zařízení Jestliže zařízení bude použit v počítači se systémem Windows XP systém souborů NTFS.
  • Před odpojením zařízení klepněte pravým tlačítkem myši na zařízení v okně Tento počítač nebo Průzkumník a potom klepněte na příkaz Vysunout. Potom odpojte zařízení.

Vlastnosti

ID článku: 925269 - Poslední aktualizace: 26. září 2006 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner KB925269 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:925269

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com