Komunikat o błędzie po odłączeniu urządzenia magazynu wymiennego, takiego jak karta SD z komputera z systemem Windows XP: "Windows Opóźniony zapis nie powiódł się"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 925269 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po odłączeniu urządzenia magazynu wymiennego, takiego jak karta Secure Digital (SD) z komputera z systemem Microsoft Windows XP może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Windows Opóźniony zapis nie powiódł się
System Windows nie mógł zapisać wszystkich danych z pliku Litera_dysku\$MFT. Dane zostały utracone.
Ten błąd może być spowodowane awarii sprzętu lub sieci połączenia komputera.
Spróbuj zapisać ten plik w innym miejscu
Po wyświetleniu tego komunikatu o błędzie plików na urządzeniu nie może uzyskać dostępu do momentu ponownego uruchomienia komputera.

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli urządzenie magazynu wymiennego został sformatowany przy użyciu systemu plików NTFS. Na przykład ten problem występuje w przypadku formatowania systemu plików NTFS na komputerze z systemem Microsoft Windows Vista.

Uwaga System Windows XP nie obsługuje systemu plików NTFS plików systemu magazynu wymiennego urządzenia, takie jak karty SD. Plików NTFS, system formatowania urządzeń, takich jak karty SD jest nowa funkcja w systemie Windows Vista.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metod:
  • Nie należy używać systemu plików NTFS formatowanie karta SD lub podobnego urządzenia, jeżeli urządzenie będzie używane na komputerze z systemem Windows XP.
  • Przed odłączeniem urządzenia kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie, w oknie Mój komputer lub w Eksploratorze Windows, a następnie kliknij przycisk Wysuń. Następnie należy odłączyć urządzenie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 925269 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner kbmt KB925269 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:925269

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com