Zmiany w wykrywania routera "czarnych dziur" PMTU w systemie Windows Server 2003 i Windows Vista

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 925280 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano zmiany w ścieżki transmisji jednostki (PMTU) czarna dziura routera wykrywania, które znajdują się w dodatkiem Service Pack 2 (SP2) dla systemu Microsoft Windows Server 2003. Zmiany te znajdują się również w systemie Microsoft Windows Vista.

Więcej informacji

Odnajdowanie wielkości PMTU jest zdefiniowany w dokumencie RFC 1191. Dla jednostek PMTU opiera się na przyjęcie Internet Control Message Protocol (ICMP) "Docelowy fragmentacji informujący potrzebne i nie fragmentuj (DF) ustawiona" wiadomości. Komunikaty te pochodzą z routerami, które zawierają maksymalnej jednostki transmisji (MTU) łącza Dalej. Jednak w niektórych przypadkach routerów pośrednich dyskretnie odrzucają pakiety, które nie może być fragmentowany. Te typy routerów są znane jako "czarnych dziur" PMTU routerów. Ponadto routerów pośrednich może porzucać komunikatów ICMP z powodu reguły konfiguracji zapory. Następnie połączenia TCP można limit czasu. To zachowanie występuje, ponieważ routery pośrednie dyskretnie odrzucają dużych segmentów TCP, retransmisji segmentów TCP i komunikaty o błędach protokołu ICMP do wykrywania PMTU.

Dla jednostek PMTU czarna dziura routera wykrywania zmysły, gdy duże segmenty TCP są transmitowane ponownie. Następnie router "czarnych dziur" PMTU automatycznie dostosowuje PMTU dla połączenia, zamiast polegać na otrzymanie wiadomości, potrzebna fragmentacja informujący miejsca docelowego protokołu ICMP i zestaw DF. Używając protokołu TCP/IP w systemie Windows Server 2003 i Microsoft Windows XP, wykrywanie routera "czarnych dziur" PMTU jest wyłączona. To zachowanie występuje, ponieważ włączenie routera "czarnych dziur" PMTU zwiększa maksymalną liczbę ponownych transmisji wykonywanych dla danego segmentu.

Podczas stosowania reguł zapory zwiększa na routerach upuść ruch ICMP, stos TCP/IP następnej generacji włącza wykrywanie routerów "czarnych dziur" PMTU. To zachowanie nie pozwalają na połączenia TCP z zakończenia. Wykrywanie routera "czarnych dziur" PMTU wyzwoleniu połączenia TCP z ustawioną flagą DF uruchomienia retransmitting pełnowymiarowa segmentów TCP. TCP resetuje PMTU połączenia 536 bajtów. Następnie TCP ponownie wysyła jej segmentów, gdy flaga DF jest wyczyszczone. To zachowanie utrzymuje połączenia TCP. Jednak połączenia TCP mogą mieć zmniejszonym rozmiarze dla jednostek PMTU, niż istnieje w rzeczywistości dla tego połączenia.

Poniżej przedstawiono listę czarna dziura routera wykrywania zmian, które są zawarte w systemie Windows Server 2003 z dodatkiem SP2:
 • Wykrywania "czarnych dziur" jest domyślnie włączona.
 • Czarna dziura sondowanie jest wykonywane tylko dla połączeń w Państwach ustanowiony lub Zaawansowane.
 • Czarna dziura sondowanie jest wykonywane tylko dla połączeń, na których jest bez potwierdzenia pełnowymiarowego segmentu.
 • Jeśli czarna dziura sondowanie ulegnie awarii, maksymalna segmentu TCP rozmiar (MSS) połączenia zostanie przywrócona do przed sondowanie używane.
 • Z czarnej wykrywania routera w wersji systemu Windows starszych niż Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 jest wyłączona, połączenie limit czasu po około 63 * RTT. Windows Server 2003 z dodatkiem SP2, limit czasu połączenia po 71 * RTT.


Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web: http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb726965.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 925280 - Ostatnia weryfikacja: 11 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Basic
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Słowa kluczowe: 
kbconnection kbhowto kbinfo kbmt KB925280 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:925280

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com