Oprava: Chybová zpráva při spuštění aplikace Internet Explorer 6 v počítači se systémem Windows XP: "Chyba Runtime"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 925418 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Spustíte-li aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 v počítači se systémem Microsoft Windows XP, může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Chyba za běhu!
Program C:\PROGRAM FILES\INTERNET EXPLORER\IEXPLORE.EXE
R6025
čistou virtuální funkci volání
Navíc po klepnutí na tlačítko Ukončit aplikaci Internet Explorer 6 OK Zavřete chybovou zprávu.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud jsou v počítači spuštěna aplikace používající rozhraní Microsoft Active Accessibility.

Obvykle tento problém nastává v některých implementacích rozhraní Active Accessibility, pokud aplikace Internet Explorer 6, volá funkce prostřednictvím ukazatelů, které nejsou platné.

Řešení

Informace o aktualizaci zabezpečení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li nainstalovat nejnovější aktualizace, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://update.microsoft.com
Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Poznámka: Tato oprava hotfix byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 928090 (MS07-016). Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
928090 MS07-016: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

informace o opravě hotfix 925418

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nesplňují podmínky pro tento konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít nainstalovat tuto opravu hotfix po instalaci aktualizace Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Požadavek na restartování

Po použití této opravy hotfix je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo kartu v položce datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Mshtml.dll6.0.2900.30093,060,73605. Října 200612: 01x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 925418 - Poslední aktualizace: 29. listopadu 2012 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
    • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbAutoHotfix kbHotfixServer kbwinxppresp3fix kbqfe kberrmsg kbmt KB925418 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 925418

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com