Outlook için Microsoft Dynamics CRM istemcisinde zengin metin biçiminde e-posta iletisinde izlemek için hata iletisi: "Bu öğe Microsoft CRM'ye yükseltme bir hata oluştu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 925532 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

E-posta iletisine Outlook (Outlook istemcisi) için Microsoft Dynamics CRM istemcisinde zengin metin biçimini olduğunu izlemek için aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu öğe Microsoft CRM'ye yükseltme, bir hata oluştu. Microsoft CRM sunucusuyla bağlantı kurulamadı veya kullanıcının bu eylemi gerçekleştirmek için yetersiz izin. E-postayı göndermek istiyor musunuz? Evet'i tıklatırsanız, e-posta gönderilir, ancak Microsoft CRM'DE oluşturulan ilgili aktivite.

Ayrıca, e-posta iletisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 sunucu yükseltilir değil.

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Zengin Metin biçimini, e-posta iletileri için kullanın.
  • E-posta düzenleyiciniz olarak Microsoft Word'Ü kullanmayın.
  • Word, zengin metin biçiminde e-posta iletilerini okumak için kullanmayın.
  • E-posta iletisindeki bir resmi içerir.
Word, düzenlemek ve zengin metin biçiminde e-posta iletilerini okumak için kullanıyorsanız, e-posta iletisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 sunucu yükseltilir. Ancak, Microsoft Dynamics CRM 3.0 sunucusu karşılık gelen bir e-posta aktivitesi için görüntü içermiyor.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için hizmet sağlayıcıları

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition hizmeti sağlayıcıları için Güncelleştirme Toplaması 2'düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944373Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0, Japonca veya Çince sürüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'in Japonca sürümünde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944372Güncelleştirme Toplaması 2 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 925532 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsemail kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB925532 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:925532

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com