Microsoft Dynamics CRM 3. 0'e-posta etkinliklerinin ikinci sayfasını görüntülemeye çalıştığınızda alınan hata iletisi: "Geçersiz bağımsız değişken"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 925540 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aktiviteler ilk sayfa Sonraki sayfa ' yı tıklatarak, Microsoft Dynamics CRM'DE e-posta etkinliklerinin ikinci sayfasını görüntülemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Geçersiz değişken.
Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Boş konu Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ı içeren bazı e-posta aktiviteleri yarat
  • Izle'e-posta ayarını devre dışı bırakın.

    Not Bu ayarı denetlemek için <a0></a0>, Microsoft CRM'de Ayarlar ' ı tıklatın, sonra da Kuruluş ayarları ' nı tıklatın, Sistem ayarları ' nı tıklatın ve sonra E-posta izleme sekmesini tıklatın.
  • Boş konu, Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM istemcisinden Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ' içeren diğer bir e-posta aktiviteleri, özel yükseltirsiniz.
  • E-posta aktiviteleri, ilk Etkinlikler sayfasını görüntüleyemiyor. Bu nedenle, bazı e-posta etkinliklerinin ikinci sayfasında görüntülenir.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Bu sorun oluştuğunda, platform izlemesinde aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
CrmSoapExtension CrmException algıladı: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Sunucu isteği işleyemedi. Microsoft.Crm.CrmArgumentException--->: koşul özniteliği 'email.subject': değişken türü 'System.String' bekleniyordu, ancak 'System.DBNull' alındı. System.ArgumentException--->: koşul özniteliği 'email.subject': değişken türü 'System.String' bekleniyordu, ancak 'System.DBNull' alındı. ---Iç özel durum yığın izleme---Microsoft.Crm.Query.ConditionExpression en sonctor(AttributeMetadata attribute, ConditionOperator conditionOperator, Array values, Boolean isCustom) at Microsoft.Crm.BusinessEntities.PagingHelper.AddFiltering(OrderExpressionCollection orderCollection, FilterExpression filterExpression, Hashtable orderNameValuePairs, Boolean pageBack) at Microsoft.Crm.BusinessEntities.PagingHelper.AddPagingFilters(EntityExpression entityExpression) at Microsoft.Crm.BusinessEntities.BusinessProcessObject.DoRetrieveMultiple(BusinessEntityCollection entities, EntityExpression entityExp, ExecutionContext context) at Microsoft.Crm.BusinessEntities.BusinessProcessObject.RetrieveMultiple(EntityExpression entityExpression, ExecutionContext context) at Microsoft.Crm.ObjectModel.CommunicationActivityServiceBase.RetrieveMultiple(EntityExpression entityExpression, ExecutionContext context) at Microsoft.Crm.BusinessEntities.BusinessProcessObject.RetrieveMultiple(EntityExpression entityExpression) at Microsoft.Crm.ObjectModel.QueryService.RetrieveMultiple(EntityExpression entityExpression) at Microsoft.Crm.WebServices.QueryWebService.RetrieveMultiple(QueryBase query) --- End of inner exception stack trace --- ====================================
kullanıcı hatası
Geçersiz değişken Hata kodu: 0x80040203
Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 925540 - Last Review: 17 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbmbsemail kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB925540 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:925540

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com