אין באפשרותך להמיר מדיה בעלת הגנת-DRM ב-Windows Media Player 11

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 925706 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

ייתכן שאין באפשרות Microsoft Windows Media Player 11 להמיר מדיה בעלת הגנה מסוג ניהול זכויות דיגיטלי (DRM) לצורך התאמה למכשיר מדיה נייד.

סיבה

אופן פעולה זה עלול להתרחש משום שאין אפשרות להמיר קבצים בעלי הגנת DRM לתבנית אחרת. אופן פעולה זה עלול להתרחש גם משום שאין אפשרות לקודד מחדש קבצים בעלי הגנת DRM באותה תבנית תוך שימוש בקצב סיביות אחר.

אופן פעולה זה עלול להתרחש גם אם ספק התוכן העניק לך רישיון להעתיק את הקבצים. אופן פעולה זה מתייחס גם למוסיקה אשר הועתקה מתקליטור שמע לקבצי Windows Media Audio (?WMA) על ידי הפעלת האפשרות 'הגן על מוסיקה מפני העתקה'.

דרכים לעקיפת הבעיה

בשלב זה, אין אפשרות להמיר קבצי Windows Media Audtio בעלי הגנת DRM וקבצי Windows Media Video בעלי הגנת DRM. כדי לעקוף מגבלה זו, השתמש באחת מהשיטות הבאות, בהתאם למצב.

שיטה 1: השבת את האפשרות 'הגן על מוסיקה מפני העתקה' ולאחר מכן העתק מחדש את התוכן

  1. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סרגל הכלים של Windows Media Player, הצבע על כלים ולאחר מכן לחץ על אפשרויות.
  2. לחץ על הכרטיסייה העתקת מוסיקה מתקליטור.
  3. לחץ כדי לנקות את תיבת הסימון הגן על מוסיקה מפני העתקה.
  4. העתק מחדש את המוסיקה שלך.

שיטה 2: השבת את ההמרה

באפשרותך להשבית את ההמרה לגבי מכשיר כלשהו אם המכשיר תומך בהפעלה של קבצי מדיה במצבם המקורי. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות:
  1. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סרגל הכלים של Windows Media Player, הצבע על כלים ולאחר מכן לחץ על אפשרויות.
  2. לחץ על הכרטיסייה מכשירים.
  3. בחר מכשיר ולאחר מכן לחץ על מאפיינים.
  4. לחץ על הכרטיסייה איכות ולאחר מכן נקה את תיבת הסימון המר מוסיקה, תמונות, סרטי וידאו ותוכניות טלויזיה כנדרש על-ידי מכשיר זה.

שיטה 3: השבת את האפשרות 'הגן על מוסיקה מפני העתקה' ולאחר מכן צרוב והעתק מחדש את התוכן

באפשרותך לצרוב תוכן בתקליטור שמע ולאחר מכן להעתיק מחדש את תקליטור השמע לקבצי Windows Media Audio שאינם מוגנים או לקבצי MP3 שאינם מוגנים. לשם כך, דרושות לך הרשאות לצריבת מוסיקה בעלת הגנת DRM בתקליטור שמע. לאחר שתצרוב ותעתיק את המידה, Windows Media Player יכול להמיר את המדיה עבור המכשיר שלך.

שים לב כאשר אתה צורב תוכן בתקליטור שמע ולאחר מכן מעתיק מחדש את התוכן לקובץ Windows Media Audio או לקובץ MP3, ייתכן שאיכות השמע תיפגם. הירידה באיכות השמע ניכרת במיוחד כאשר אתה משתמש בקצב סיביות מופחת בהשוואה לקצב הסיביות שבו נעשה שימוש בקובץ המקורי.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף על שמע ווידאו בעלי הגנת DRM, לחץ על מספרי המאמרים שלהלן כדי להציגם מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
307689 הודעת שגיאה בנוסח Digital Rights Restriction (הגבלת זכויות דיגיטליות) מופיעה כאשר אתה מנסה להמיר קבצי שמע המוגנים מתוקף רישיון (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
307692 הודעת שגיאה מופיעה כאשר אתה מנסה להמיר קובץ המוגן ברישיון: לא ניתן להמיר את הקובץ עקב הגבלת זכויות דיגיטליות (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
303271 Windows Media Player אינו ממיר קבצי DRM למכשיר הנייד שלך (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 925706 - Last Review: יום חמישי 14 דצמבר 2006 - Revision: 1.2
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Windows Media Player 11
מילות מפתח 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB925706

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com