Flight Simulator x'i 30 dakika boyunca çalıştırdıktan sonra etkinleştirme iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 925723 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Flight Simulator X 30 dakika boyunca çaldıktan sonra etkinleştirme aşağıdaki iletiyi alırsınız:
Microsoft Flight Simulator X çalıştığınız için teşekkürler. Deneme süre doldu. Flight Simulator'ı yürütmeye devam etmek için aktif hale getirin.

Neden

Deneme süresi içinde olduğundan, bu sorun oluşur. Ürünü etkinleştirmek sürece, Flight Simulator X 30 dakika boyunca deneme düzeyinde özellikleri kalır.

Not Ürün etkinleştirdiyseniz, ancak Sorun oluşmaya devam, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
969886 Windows için oyunlar, MapPoint veya Streets & Trips ürünleri başlatmaya çalıştığınızda, sürekli olarak (bir döngüde) ürünü yeniden etkinleştirmeleri istenir

Çözüm

Flight Simulator x'i etkinleştirmek için oyunu kapatın ve oyunu yeniden başlatın. Oyun etkinleştirmeniz istenir. Flight Simulator X etkinleştirdikten sonra tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Flight Simulator X tüm özelliklerini kullanmak için ürünü etkinleştirmeniz gerekir. Microsoft Ürün etkinleştirme, yazılım ürünlerinin yasal olarak lisanslı olduğunu doğrulamak için tasarlanmıştır. Etkinleştirme, ürün anahtarı yazılım lisansı tarafından izin verilenden daha fazla kişisel bilgisayarlarda kullanılmayan olduğunu doğrulayarak çalışır.

Ürünün etkinleştirilmiş olup olmadığını belirlemek için Flight Simulator x tıklatın Yardımı' nda serbest uçuş başlatın ve sonra hakkında' yı tıklatın. Menü yok ise, alt tuşuna basın. Ürün kimlik numarasını görmeniz gerekir. Ürün kimlik numarası yoksa, ürünü etkinleştirilmemiştir.

Sınırlı işlevsellik modu

Geçerli bir ürün anahtarı girmediyseniz, yazılım azaltılmış işlevsellik moduna geçer. Azaltmak işlevsellik modunda aşağıdaki özellikler kullanılamaz:
  • Çok oyunculu
  • Tüm manzara ve düzlemler
  • Üçüncü taraf eklentileri
Ürün anahtarını girin ve yazılımı etkinleştirmek sonra tam işlevsellik için satın aldığınız özelliklere sahip olursunuz. Geçerli bir ürün anahtarı girerseniz, Etkinleştirme Sihirbazı otomatik olarak çalışır. Etkinleştirme Sihirbazı devam etmek için aşağıdaki iki seçenek sunar:
  • Internet'i kullanarak etkinleştirme Etkinleştirme Sihirbazı'nı otomatik olarak Microsoft lisans sunucularına Internet bağlantınız üzerinden iletişim kurar. Yazılım Internet üzerinden etkinleştirdiğinizde, ürün anahtarı şifreli bir aktarma yoluyla Microsoft'a gönderilir. Ürünü Internet üzerinden etkinleştirme yapmaya karar ve Internet'e bağlı değilseniz, sihirbaz bağlantı yok, sizi uyarır.
  • Telefonu kullanarak etkinleştirme Bir etkinleştirme merkezi telefon ve bir müşteri hizmetleri temsilcisi yardımıyla ürün etkinleştirin. Telefonla etkinleştirme Internet üzerinden etkinleştirme daha uzun sürebilir. Siz aradığınızda bilgisayarınızın başında olması gerekir. Buna ek olarak, yazılım ürün anahtarını hazır olması gerekir. Etkinleştirme merkezlerinin telefon numaraları ürün lisansı ve ülke veya bölgeye göre değişir. Microsoft Activation Center başvurmak için Etkinleştirme Sihirbazı ekranda görüntülenen telefon numarasını kullanın.

Özellikler

Makale numarası: 925723 - Last Review: 1 Kasım 2013 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Flight Simulator X Deluxe
  • Microsoft Flight Simulator X Standard
Anahtar Kelimeler: 
dftsdahomeportal kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB925723 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 925723

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com