Popis balíčku opravy hotfix Excel 2003 následujícího po aktualizaci Pack 2: 2. října 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 925794 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje problémy Microsoft Office Excel 2003 opravené balíček opravy hotfix Pack 2 následující po aktualizaci Excel 2003, které z 2. října 2006.

V tomto článku naleznete následující informace o tomto balíčku oprav hotfix:
 • problémy vyřešené v tomto balíčku,.
 • požadavky pro instalaci balíčku oprav hotfix,.
 • zda je nutné restartování počítače po instalaci balíčku oprav hotfix,.
 • nahrazení balíčku oprav hotfix jiným balíčkem oprav hotfix.
 • zda je nutné provedení změn v registru,.
 • soubory obsažené v balíčku oprav hotfix.

Úvod

Seznam opravených problémů

Tento balíček hotifx řeší následující problémy, které nebyly dříve dokumentovány v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
 • Při klepnutí na hypertextový odkaz, který by měl otevřít sešit Excel sešit se neotevře. Hypertextový odkaz je přerušeno.

  K tomuto problému může dojít po instalaci ForceShellExecute registru hodnotu DWORD. Další informace o ForceShellExecute registru hodnotu DWORD klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  218153Chybová zpráva při klepnutí na hypertextový odkaz v sadě Office: "Nelze najít server Internetu nebo proxy server"
 • Při spuštění příkazu v vlastního řešení, která používá metodu vypočítat v Microsoft Visual Basic pro makro (VBA) v aplikaci Excel 2003 dokončení není výpočty. Zobrazí se také následující chybová zpráva:
  Aplikace Excel došlo k problému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže.
  Při zobrazení dat v sestavě chybová sestava obsahuje identifikaci chyby podobná následující identifikace chyby.
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  Název aplikaceVerze aplikaceNázev moduluVerze moduluPosun
  Excel.exe11.0.8012.0Excel.exe11.0.8012.0003a34b5

Další informace

Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Office 2003 Service Pack 3.Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Office 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Úplná verze této opravy hotfix je také verzí této opravy hotfix pro správce. Tuto verzi opravy hotfix můžete nainstalovat v počítači se systémem Office 2003 Service Pack 2 nebo Office 2003 Service Pack 1. Tato oprava hotfix jsme však mít testován široce na Office 2003 Service Pack 2 než na Office 2003 Service Pack 1. Instalaci této opravy hotfix v počítači se systémem Office 2003 Service Pack 1 může dojít k některé konflikty souborů. Doporučujeme tuto konfiguraci podporu, ale nedoporučujeme ji.Další informace o aktualizaci Office 2003 Service Pack 2 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Informace o restartování

Nemáte po instalaci tohoto balíčku opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou pozdější opravou hotfix.

Informace o registru

Pokud chcete použít jeden oprav hotfix v tomto balíčku, musíte buď klíč registru vytvořit nebo upravit klíč registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které je nutné mít pro nápravu problémů popsaných v tomto článku.Globální verze tohoto balíčku oprav hotfix používá balíček Instalační služby systému Windows. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v Coordinated Universal Time (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru je datum převedeno na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Office2003 kb925794 glb.exe11.0.8109.05,271,36002 X 200622: 05
Informace o souboru Instalační služby systému Windows (MSP)
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Excel.msp14,480,38402 X 200621: 47
Po instalaci opravy hotfix bude mít globální verze této opravy atributy souborů uvedené v následující tabulce (nebo novější):
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Excel.exe11.0.8109.010,269,96823. 9. 200606: 12
Další poznámky
 • Další informace o instalaci tohoto balíčku oprav hotfix naleznete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku pro balíček opravy hotfix.
 • Další informace o terminologii společnost Microsoft používá pro software, který je opraven po jeho vydání klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 925794 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Excel 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kboffice2003sp3fix kbautomation kbvba kberrmsg kbbug kbpubtypekc kbfix kbhotfixrollup kbexpertiseinter kboffice2003presp3fix kbqfe kbhotfixserver KB925794 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:925794

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com