Poprawka: Pasek postępu sygnalizuje aktywność nawet po zwróceniu danych z serwera podczas przesyłania formularza do obiektu iframe w programie Internet Explorer 6

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 925973 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ważne Ten artykuł zawiera informacje na temat sposobu modyfikacji rejestru. Upewnij się, że kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Upewnij się, że wiesz, jak przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii, przywracania i modyfikowania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
256986 Opis rejestru systemu Microsoft Windows
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas przesyłania formularza do za pomocą skryptu IFRAME obiekt programu Microsoft Internet Explorer 6, pasek postępu sygnalizuje aktywność nawet po zwróceniu danych z serwera.

Rozwiązanie

Informacje o aktualizacji zabezpieczeń

Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj najnowszej zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer. Aby zainstalować najnowsze aktualizacje, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://Update.microsoft.com
Aby uzyskać więcej informacji technicznych dotyczących najnowszej zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Uwaga Ta poprawka została uwzględniona w aktualizacji zabezpieczeń 928090 (MS07-016). Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
928090MS07-016: Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń dla programu Internet Explorer

informacje dotyczące poprawki 925973

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Musi być z systemem Windows Server 2003 Z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) lub systemu Windows XP Z dodatkiem Service Pack 1 (SP1), aby zastosować tę poprawkę.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w aplecie Data i godzina w Panelu sterowania.
Na komputerach z systemem Windows Server 2003 z dodatkiem SP1
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Mshtml.dll6.0.3790.28063,155,96805-Paź-200612: 34x 86
Na komputerach z systemem Windows XP z dodatkiem SP2
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Mshtml.dll6.0.2900.30083,059,71204-Paź-200621: 05x 86
Na komputerach z systemem Windows XP z dodatkiem SP1
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Iecustom.dll6.0.2800.15023686419-Kwi-200521: 56x 86
Mshtml.dll6.0.2800.15812,711,04004-Paź-200620: 21x 86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Informacje dotyczące rejestru

Ostrzeżenie Niepoprawne zmodyfikowanie rejestru przy użyciu Edytora rejestru lub inną metodą może spowodować poważne problemy. Te problemy mogą wymagać ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie gwarantuje, że można rozwiązać te problemy. Modyfikowanie rejestru na własne ryzyko.

Po zastosowaniu tej poprawki należy dodać klucz rejestru FEATURE_COMPLETE_PROGRESSBAR_ONFLASH_925973 i wpis rejestru iexplore.exe. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, wpisz regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl
 3. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Klucz.
 4. Typ FEATURE_COMPLETE_PROGRESSBAR_ONFLASH_925973, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 5. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD.
 6. Typ Iexplore.exe, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 7. Kliknij prawym przyciskiem myszy Iexplore.exe, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 8. W Wartość danych pole typu 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 9. Zamknij Edytor rejestru.
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 925973 - Ostatnia weryfikacja: 22 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na następujących platformach
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbAutoHotfix kbwinserv2003sp2fix kbExpertiseInter kbExpertiseAdvanced kbbug kbfix kbHotfixServer kbqfe kbmt KB925973 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:925973

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com