Aktualizované nástroje Příprava systému v systému Windows Server 2003 SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 926028 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2) obsahuje aktualizovanou verzi nástroje přípravy systému (Sysprep.exe) pro systém Windows Server 2003. Nástroj Sysprep.exe je umístěn v souboru CAB systému Windows Server 2003 SP2. Při nasazení systému Windows Server 2003 SP2, použijte tuto verzi nástroje Sysprep.exe.

Chcete-li získat aktualizovanou verzi nástroje Sysprep.exe, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 93f20bb1-97aa-4356-8b43-9584b7e72556

Další informace

Nástroj pro přípravu systému

Nástroj pro přípravu systému umožňuje správcům připravit bitové kopie systému Windows Server 2003 jako součást automatické implementace. Tento nástroj je aktualizovanou verzi nástroje přípravy systému, který je součástí systému Windows Server 2003.

Nástroj přípravy systému můžete provádět následující úkoly způsobem, který je podporován společností Microsoft:
  • Příprava systému Windows pro duplikaci z jednoho počítače do jiného počítače.
  • Změnit identifikátory zabezpečení (SID), další nastavení systému a dalších nastavení konfigurace tak, aby byly jedinečné.
  • Konfigurujte informace specifické pro uživatele, které koncový uživatel můžete přizpůsobit při prvním spuštění systému Windows.
  • Vytvoření bitových kopií operačních systémů.
  • Automatizace zkrácené instalace programu.
  • Auditování úkoly.

V souboru Sysprep.inf

Soubor Sysprep.inf je soubor odpovědí pro nástroj Sysprep.exe. Chcete-li vytvořit soubor Sysprep.inf, použijte Instalace programu Sysprep možnost při spuštění Průvodce správcem instalace.

Soubor Deploy.cab

Souboru Support\Tools\Deploy.cab obsahuje soubor Deploy.chm. Deploy.chm je podrobný soubor nápovědy popisující nejnovější funkce nástrojů pro nasazení systému Windows Server 2003 a jak tyto nástroje používat. Tento soubor nápovědy obsahuje informace o nástroji Sysprep.exe.

Vlastnosti

ID článku: 926028 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbwinservsetup atdownload kbinfo kbmt KB926028 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:926028

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com