Poprawka: Pole Autouzupełnianie w obiekt iframe mogą być niewidoczne w odpowiedniej lokalizacji w programie Internet Explorer 6

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 926047
Ważne Ten artykuł zawiera informacje na temat sposobu modyfikacji rejestru. Upewnij się, że wykonanie kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Upewnij się, że wiesz, jak przywrócić rejestr w razie wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat kopii zapasowej, przywracania i modyfikowania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Sposób wykonywania kopii zapasowej i przywracanie rejestru w systemie Windows
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Na Autouzupełnianie polu element IFRAME obiekt może nie pojawiają się w odpowiedniej lokalizacji w programie Microsoft Internet Explorer 6.

Przyczyna

W niektórych przypadkach ten problem występuje, ponieważ window.screenTop wartość właściwości jest obliczany nieprawidłowo. W innym przypadku jeśli element IFRAME obiekt ma styl pozycji względnej, przesunięcie element IFRAME obiekt jest niepoprawny, gdy jest używany do obliczania położenia Autouzupełnianie pole.

Rozwiązanie

System Windows XP

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeżeli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.
Wymagania wstępne
Musisz zainstalować tę poprawkę Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2).
Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia
Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.
Informacje dotyczące zastępowania poprawek
Ta poprawka zastępuje poprawkę, opisaną w artykule 920681 z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base.

Informacje dotyczące rejestru

Ostrzeżenie Nieprawidłowa modyfikacja rejestru za pomocą Edytora rejestru lub inną metodą może spowodować poważne problemy. Mogą one wymagać ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie gwarantuje, że możliwe będzie rozwiązanie tych problemów. Modyfikowanie rejestru na własne ryzyko.

Po zastosowaniu tej poprawki należy dodać i skonfigurować wartość rejestru. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujący klucz rejestru:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl
 3. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Klucz.
 4. Typ FEATURE_SKIP_ROW_IN_OFFSET_HEIGHT_CALCULATION_KB920681, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  Uwaga Nazwa klucza rejestru jest niezgodna z bieżącego numeru artykułu. Oryginalna wersja ta poprawka została wydana w odpowiednia poprawka 920681. Następnie zmieniono poprawki w tym artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base i artykule oryginalnego została usunięta.
 5. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD.
 6. Typ Iexplore.exe, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 7. Kliknij prawym przyciskiem myszy Iexplore.exe, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 8. Typ 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 9. Zamknij Edytor rejestru.
 10. Uruchom ponownie program Internet Explorer.
Informacje o plikach
Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Po wyświetleniu informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa w karcie Data i godzina element w Panelu sterowania.

System Windows XP z Service Pack 2 (SP2) x 86 procesorami
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Mshtml.dll6.0.2900.30093,060,73605-Paź-200612: 30x 86

Windows Server 2003

Informacje dodatku Service pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows Server 2003. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
889100 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows Server 2003

Informacje o poprawce

Aby rozwiązać ten problem w systemie Microsoft Windows Server 2003, należy zastosować poprawkę opisaną w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base (KB):
931306 Poprawka: Pole Autouzupełnianie w obiekt iframe mogą być niewidoczne w odpowiedniej lokalizacji w programie Internet Explorer 6

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w programie Microsoft Internet Explorer 6. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla systemu Windows Server 2003.

Więcej informacji

Kroki prowadzące do odtworzenia problemu

 1. Dodaj poniższy przykład kodu w pliku tekstowym, a następnie zapisz plik jako Top.htm.
  <HTML>
  <BODY>
  <DIV style="POSITION: relative;">
    	<IFRAME src="TabFrame2.htm"></IFRAME>
  </DIV>
  </BODY>
  </HTML>
  
 2. Dodaj poniższy przykład kodu w pliku tekstowym, a następnie zapisz plik jako Tabframe2.htm.
  <HTML>
  <BODY>
  <FORM>
  <INPUT name=txtDisplayName>
  </FORM>
  </BODY>
  </HTML>
  
 3. Zapisz Top.htm i Tabframe2.htm na serwerze sieci Web.
 4. Otwórz Top.htm, typ powitania w polu tekstowym, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 5. Typ h w polu tekstowym.
Pole Autouzupełnianie nie pojawiają się w poprawnej lokalizacji.

Właściwości

Numer ID artykułu: 926047 - Ostatnia weryfikacja: 5 listopada 2011 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbmt KB926047 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:926047

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com