Chybová zpráva při pokusu o upgrade služby SharePoint Services 3.0: "Nepodařilo se rozpoznat, pokud je tento server připojen k serverové farmě"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 926062 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Spustit psconfig.exe příkazového řádku k pokusu o upgrade předprodejní verze aplikací systému Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 na původní verzi Windows SharePoint Services 3.0 upgradu operace se nezdaří. Zobrazí se také následující chybová zpráva:
Zjištěné řetězec připojení v3 a SPFarm.Local označuje tento počítač není připojen. Proto jsme se nepodařilo zjistit, jestliže jsme byly připojen k serverové farmě.

Příčina

K tomuto problému obvykle dochází, pokud je během procesu upgradu vytvořeno příchozí připojení k databázi služby SharePoint Services 3.0.

Řešení

Poznámka: Před upgrade služby SharePoint Services 3.0, ujistěte se, ukončete Správce Internetová informační služba (IIS). Dále ukončete všechny ostatní relace konzola Microsoft Management Console (MMC).

Chcete-li tento problém vyřešit, restartujte Internetová informační služba (IIS) a potom spusťte psconfig.exe. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na tlačítko správce Internetová informační služba (IIS).
  2. Klepněte pravým tlačítkem myši na správný počítač se spuštěnou službou IIS, přejděte na příkaz Všechny úkoly a klepněte na tlačítko Restartovat službu IIS.
  3. Znovu psconfig.exe.
Doporučujeme před zahájením inovace služby SharePoint Services 3.0 zastavit službu publikování na webu. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku služby.
  2. Klepněte pravým tlačítkem myši na Službu publikování na webu a klepněte na tlačítko Zastavit.
  3. Znovu psconfig.exe.
  4. Po dokončení upgradu operace klepněte pravým tlačítkem myši na Službu publikování na webu a klepněte na tlačítko Spustit.

Vlastnosti

ID článku: 926062 - Poslední aktualizace: 14. května 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB926062 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:926062

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com