Windows SharePoint Services 3. 0'e yükseltmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Bu sunucuyu bir sunucu grubuna katılan algılama başarısız oldu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 926062 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows SharePoint Services 3.0 yükseltme işlemi özgün yayın sürümü için Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 yayın öncesi bir sürümünü yükseltmek için komut satırında Psconfig.exe çalıştırdığınızda başarısız olur. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
V3 bağlantı dizesi olarak keşfedilen ve makineyi katıldı SPFarm.Local gösterir. Bu nedenle de size bir sunucu grubuna katılmış, belirleyemedi.

Neden

Bu sorun, genellikle bir gelen bağlantı, yükseltme işlemi sırasında Windows SharePoint Services 3.0 veritabanında yapılan oluşur.

Çözüm

Not Windows SharePoint Services 3. 0'ı yükseltmeden önce ınternet ınformation Services (IIS) Yöneticisi emin olun. Ayrıca, diğer bir oturumlara herhangi Microsoft Yönetim Konsolu'nu (MMC) kapatın.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet ınformation Services (IIS) yeniden başlatın ve sonra da Psconfig.exe çalıştırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Yönetimsel Araçlar ' ın üzerine gelin ve sonra da ınternet ınformation Services (IIS) Yöneticisi ' ni tıklatın.
  2. IIS çalıştıran doğru bilgisayarı sağ tıklatın, Tüm görevler ' in üzerine gelin ve ardından IıS'YI yeniden başlat'ı tıklatın.
  3. Psconfig.exe yeniden çalıştırın.
Windows SharePoint Services 3. 0'ı yükseltmeden önce World Wide Web Publishing Service'in durdurmanız önerilir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Yönetimsel Araçlar ' ın üzerine gelin ve sonra Hizmetler'i tıklatın.
  2. World Wide Web Publishing Service seçeneğini sağ tıklatın ve sonra da <a2>Durdur</a2>'ı tıklatın.
  3. Psconfig.exe yeniden çalıştırın.
  4. Yükseltme işlemi tamamlandıktan sonra World Wide Web Publishing Service seçeneğini sağ tıklatın ve sonra da <a2>Başlat</a2>'ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 926062 - Last Review: 14 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB926062 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:926062

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com