Windows SharePoint Services 2.0, Windows SharePoint Services 3. 0'e yükseltmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Sistem belirtilen yolu bulamıyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 926197 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows SharePoint Services 2.0, Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 için yükseltme işlemi başarısız yükseltmeye çalıştığınızda. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Sistem belirtilen yolu bulamıyor.

Neden

Windows SharePoint Services 2.0 Administration Web sitesiyle ilişkilendirilmiş olan bir uygulama havuzu adı alfasayısal olmayan karakterler içeriyorsa, bu sorun oluşur. Örneğin, bir uygulama havuzu aşağıdaki adı varsa bu sorun oluşur
? WSSAdmin!
Bu durumda, Windows SharePoint Services 2.0 ınternet ınformation Services (IIS) Wrapper uygulama havuzunun adını doğru yükseltme işlemi sırasında yorumlanamıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, adı yalnızca alfasayısal karakterler içeren yeni bir uygulama havuzu oluşturun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Windows SharePoint Services 2.0 çalıştıran bilgisayarda oturum açmak için yönetici izinleri olan bir hesap kullanın.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Yönetimsel Araçlar ' ın üzerine gelin ve sonra da ınternet ınformation Services (IIS) Yöneticisi ' ni tıklatın.
 3. ServerName (yerel bilgisayar) genişletin ve Uygulama havuzları</a1>'ı tıklatın.
 4. Eylem menüsünde, alfasayısal olmayan karakterler içeren Windows SharePoint Services 2.0 uygulama havuzunu sağ tıklatın, sonra da Tüm görevler ' in üzerine gelin ve Yapılandırmayı bir dosyaya kaydet</a1>'ı tıklatın.
 5. Yapılandırmayı bir dosyaya kaydet iletişim kutusunda, dosya için bir ad yazın, sonra da dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 6. Eylem menüsünde, Uygulama havuzları ' nı sağ tıklatın, sonra da Yeni ' nin üzerine gelin ve Uygulama havuzu (dosyadan)</a1>'ı tıklatın.
 7. Alma yapılandırması iletişim kutusunda, Gözat ' ı tıklatın, 5. adımda kaydettiğiniz dosyayı bulun, Dosyayı oku tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
 8. Uygulama havuzu KIMLIĞI</a0> kutusunda, yalnızca alfasayısal karakterler kullanarak uygulama havuzu için bir ad yazın. Örneğin, WSSAdministration yazın.
 9. Altında ServerName (yerel bilgisayar), Web sitelerini genişletin, Varsayılan Web sitesi ' ni genişletin, SharePoint Central Administration ' ı sağ tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
 10. Giriş dizini</a0> sekmesini tıklatın. Uygulama havuzu listesinde, oluşturduğunuz yeni bir uygulama havuzunu tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
 11. Yükseltme gerçekleştirin.

Özellikler

Makale numarası: 926197 - Last Review: 15 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB926197 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:926197

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com