SharePoint Server 2007'de "Ayarları" sayfasında kullanıcı bilgilerini değiştiremezsiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 926202 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Görüntü adınızı veya e-posta adresi, Microsoft Office SharePoint Server 2007'de Belgelerim ayarlarını sayfasında Öğe Düzenle seçeneğini tıklatın, kullanıcı bilgilerini değiştirme seçeneği kullanılamaz.

Neden

SharePoint Server 2007'de, kullanıcı bilgileri alanlarının salt okunur bir alan var. Bu davranış, kullanıcı bilgileri veri SharePoint Server 2007'in profili depodan zorlanır oluşur.

Bilgileri, bir kullanıcı bu bilgileri el ile değiştirirse, kullanıcı bilgileri veri SharePoint Server 2007'in profili depodan zorlanır bir sonraki başlatılışında üzerine yazılır.

Özellikler

Makale numarası: 926202 - Last Review: 14 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb kbexpertiseinter KB926202 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:926202

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com