Może zostać wyświetlony komunikat o błędzie zatrzymania na komputerze z systemem Windows XP, który został skonfigurowany wpis rejestru ConnectMultiplePorts: "Stop 0x7E"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 926238 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Na komputerze z systemem Microsoft Windows XP, na którym zainstalowano Skonfigurowany wpis rejestru ConnectMultiplePorts, może pojawić się błąd Stop komunikat podobny do następującego:
Stop 0x0000007E (parametr1, parametr2, parametr3, parametr4)
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Uwaga W Parametr wartości mogą się różnić.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić na komputerze przenośnym, który jest Klient programu Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003. Ponadto w tym SMS Klient korzysta z wpisu rejestru ConnectMultiplePorts. Sterownik filtru kbstuff który jest uwzględniony z klienta programu SMS jest znany narzędzia do blokowania rozszerzonych funkcji klawisze, chyba że włączone jest wpis rejestru ConnectMultiplePorts dla kbdclass sterownik. ConnectMultiplePorts, wpis rejestru może być skonfigurowany tak bardziej niż jedno urządzenie mogą być używane w dwóch różnych trybach.

Rozwiązanie

Istnieją dwie metody umożliwiające rozwiązanie tego problemu.

Metoda 1

Wyłączenie wpisu rejestru ConnectMultiplePorts w rejestrze. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu skonfigurować wpis rejestru ConnectMultiplePorts w rejestrze, kliknij przycisk następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
102990Wpisy sterowników urządzeń, część 3 — sterownik myszy i klawiatury

Metoda 2

Należy zastosować poprawkę opisaną w tym artykule bazy wiedzy Knowledge Base.

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby ró?nic? mi?dzy czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w aplecie Data i godzina w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
HIDClass.sys5.1.2600.30103686406-Paź-200609: 51x 86

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących nazewnictwa pakietów poprawek kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
816915Nowy schemat nazewnictwa plików dla pakietów aktualizacji oprogramowania Microsoft Windows
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 926238 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbfix kbbug KB926238 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:926238

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com