Windows XP Media Center Edition 2005 tabanlı bir bilgisayarda Windows Media Player 10 hata iletisi: "Windows Media Player'ın daha yeni BIR sürümü zaten yüklü olan"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 926251 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows Media Player 10 için Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 tabanlı bir bilgisayarda otomatik güncelleştirme denetlediğinde, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Windows Media Player'ın daha yeni BIR sürümü zaten yüklü.
Not Bu sorun, Windows Media Player 10 Yardım menüsünde Player güncelleştirmelerini denetle tıklattığınızda da oluşur.

Neden

Bu sorun, 913800 Microsoft Knowledge Base makalesinde belgelenen Windows XP Media Center Edition 2005 için güncelleştirme daha önce yüklediyseniz oluşur. Hakkında daha fazla bilgi için 913800 güncelleştirme, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913800Düzeltme: Windows Media Digital Rights Manager korumalı dosyalar düzgün geri güncelleştirme paketi 2'ın yüklü olduğu Windows XP Media Center Edition 2005 tabanlı bilgisayarlarda yürütülmeyebilir

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yöntem 1: Windows Media Player 11'e yükselttikten

Windows Media Player 11'i karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/player/11/default.aspx

Yöntem 2: kritik güncelleştirme 926251 yükle

Microsoft Update Web sitesinden veya Windows Update Web sitesinden kritik güncelleştirme 926251 kullanılabilir. Microsoft Update, Windows Update ve Microsoft Office ve diğer Microsoft programları için en son güncelleştirmeleri tarafından kullanılabilen yüklemelerin sağlar. Kurun veya Microsoft Update hakkında bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://update.microsoft.com/microsoftupdate/
Not Bu kritik güncelleştirmenin Otomatik Güncelleştirmeler tarafından da yüklenir. Otomatik Güncelleştirmeler'i Microsoft Update Web sitesinden kapatabilirsiniz.

Başka bir bilgisayara yükleyin.

Başka bir bilgisayarın 926251 kritik güncelleştirmeyi yüklemek için <a0></a0>, Microsoft Yükleme Merkezi'nden Ek Yardım düğmesini kullanın.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the 926251 package now.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu kritik güncelleştirmenin ingilizce sürümü, dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip olan aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıSetup_wm.exe
Dosya sürümü10.0.0.3931
Dosya boyutu819,200
Tarih (UTC)02 Eki 2006
Saat (UTC)18: 30
PlatformX86

Özellikler

Makale numarası: 926251 - Last Review: 5 Ocak 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
  • Microsoft Windows Media Player 10
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbexpertisebeginner kbqfe kbbug kbfix KB926251 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:926251

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com