Tymczasowe pliki systemu Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 92635 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
2.X 3.00 3.00a 3.10, 3.11
SYSTEM WINDOWS
kbusage
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule omówiono tymczasowe pliki systemu Windows i zorganizowane w następujące dwie sekcje:

 • Definicja tymczasowe pliki systemu Windows
 • Co należy zrobić z plików tymczasowych

Więcej informacji

Definicja tymczasowe pliki systemu Windows

W obszarze następujące trzy jest tworzony plik tymczasowy Windows okoliczności:

 1. Aplikacje pulpitu systemu Windows, takie jak zapisu i wiele dokumentów Interfejs (MDI) aplikacji, takich jak Excel, utworzyć plików tymczasowych dojście edycji potrzeby użytkownika.

  Ponieważ aplikacja pulpitu nie może mieć wiele dokumentów otwarte raz natychmiast należy utworzyć pliku tymczasowego, który pozwala na cofnąć wszystkie edycji. MDI aplikacje tworzą tymczasowe pliki tylko wtedy, gdy (na pokrewne edycji), a nie dla każdego arkusza, jest otwarty.
 2. Podczas uruchamiania standardowych aplikacji opartych na systemie MS-DOS z systemu Windows i 286, System Windows i 286 tworzy tymczasowy plik (na przykład ~ PIFCHFA.TMP), że można zamienić na dysku, aby zwolnić miejsce dla innych aplikacji za pomocą pamięć.
 3. Podczas drukowania z systemu Windows lub z aplikacji opartych na systemie Windows Bufor jest włączone, system Windows tworzy tymczasowe pliki na dysku twardym. System Windows buforuje zadanie drukowania do pliku tymczasowego i wysyła go do odpowiedniej drukarki jako operacja tła.
Uwaga: Firma Microsoft zaleca ma około 2 megabajtów (MB) wolnego miejsca na dysku do utworzenia plików tymczasowych.

Co należy zrobić z plików tymczasowych

Liczba plików może pojawić się na dysku twardym w różnych katalogach. począwszy od znaku tyldy (~), a kończąc.Rozszerzenie TMP. Te mogą być tymczasowe pliki tworzone przez system Windows, który pozostaje na twardym dysk ze względu na nieregularne opuszczenia sesji systemu Windows.

W normalnych warunkach te pliki są zamknięte i usuwane przez system Windows podczas Zamknij sesję systemu Windows. Jednakże jeśli zamkniesz systemu Windows w nieregularne sposób (na przykład ponowne uruchomienie komputera lub wyłączanie podczas aktywna sesja systemu Windows) pliki nie zostały zamknięte lub usunięte.

Pliki tymczasowe powinien znajdować się w podkatalogu wyznaczonych ich własne. Jeśli pliki tymczasowe są wyświetlane w katalogu głównym, może być Nieprawidłowa instrukcja USTAWIĆ TEMP. Sprawdź, czy następujące warunki:

 1. Za pomocą edytora tekstów, takiego jak Notatnik systemu Microsoft Windows, otwórz AUTOEXEC.BAT pliku i upewnij się, że zawiera prawidłowy instrukcji USTAWIĆ TEMP. Ta instrukcja powinna być podobna do następującej:
  SET TEMP=C:\WINDOWS\TEMP
  						
 2. Zanotuj ścieżkę wskazującą instrukcji USTAWIĆ TEMP i sprawdź, czy tego rodzaju podkatalogu istnieje. W przeciwnym razie Utwórz podkatalog do zgodne oświadczenie USTAWIĆ TEMP.
 3. Jeśli TEMP zestaw instrukcji wskazuje dysku RAM upewnij się, że ilość pamięci RAM dysk jest wystarczająco duży, aby pomieścić pliki tymczasowe tworzone.
Poprzez zapewnienie, że istnieje prawidłowa instrukcja USTAWIĆ TEMP i oddzielne podkatalog pliki tymczasowe, pliki te można łatwo usunięte z regularnie.

Aby usunąć pliku tymczasowego, wykonaj następujące kroki:
 1. Zamknij okna.
 2. Z wiersza polecenia systemu MS-DOS przejdź do katalogu TEMP.
 3. Usuń wszystkie istniejące.Pliki TMP. Upewnij się, że system Windows nie jest uruchomiony na razem te pliki są usuwane. Niektóre z nich.Pliki TMP mogą być pliki System Windows używa.

Właściwości

Numer ID artykułu: 92635 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows 2.1 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2.11 Standard Edition
 • Microsoft Windows 3.0 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbmt KB92635 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:92635

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com