Dočasné súbory Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 92635 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
2.X 3,00 3.00a 3.10 3.11
WINDOWS
kbusage
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok pojednáva o dočasné súbory Windows a je organizovaný do nasledovných dvoch bodov:

 • Definícia dočasné súbory Windows
 • Čo robiť s dočasné súbory

DALSIE INFORMACIE

Definícia dočasné súbory Windows

Windows dočasný súbor je vytvorený pod tieto tri okolností:

 1. Pracovnú plochu systému Windows aplikácie, napríklad písať a viacnásobné dokumentu rozhranie (MDI) aplikácie, ako napríklad program Excel, vytvorenie dočasných súborov na Popisovač úpravy potrebné používateľa.

  Pretože desktopové aplikácie nemôže mať viacero dokumentov otvorte na raz, musí okamžite vytvoriť dočasný súbor, ktorý vám umožní vrátiť späť akékoľvek úpravy. MDI aplikácie vytvárajú dočasné súbory len vtedy, ak potrebné (pre súvisiace úpravy), skôr ako na každom pracovnom hárku, je otvorený.
 2. Keď spustíte MS-DOS-založené štandardné aplikácie s Windows/286, Windows/286 vytvorí sa dočasný súbor (napríklad ~ PIFCHFA.TRP) tak že ho vymeniť na disk aby priestor pre ostatné aplikácie používať pamäť.
 3. Pri tlači zo systému Windows alebo ľubovoľnej systémom Windows aplikácie s Zoraďovač zapnutá, systém Windows vytvorí dočasné súbory na pevnom disku. Windows spools tlačový zákazku na dočasný súbor a potom odošle ho na vhodné tlačiareň ako pozadie operácia.
Poznámka: Spoločnosť Microsoft odporúča, že budete mať približne 2 megabajtov (MB) voľné miesto na disku k dispozícii pre vytváranie dočasných súborov.

Čo robiť s dočasné súbory

Môže sa vyskytnúť viacero súbory na pevnom disku v rôznych adresároch začína znakom vlnovku (~) a končí.TMP rozšírenie. Tieto môžu mať dočasné súbory vytvorené v systéme Windows, aby zostali na pevný disk jednotku kvôli nepravidelné výstupu z relácie systému Windows.

Za normálnych podmienok, tieto súbory sú zatvorené a odstrániť systém Windows pri ste Skončiť reláciu systému Windows. Avšak, ak ukončíte systém Windows v nepravidelný spôsobom (napríklad reštartovanie počítača alebo vypnutie počas aktívnej relácii systému Windows) súbory nie sú uzatvorené alebo odstránené.

Dočasné súbory sa nachádzajú určeného podpriečinku ich vlastné. Ak dočasné súbory sa zobrazia v koreňovom adresári, ste neplatné nastavenie TEMP vyhlásenie. Skontrolujte nasledujúce podmienky:

 1. Pomocou textového editora, ako napríklad Microsoft Windows Poznámkový blok, otvorte AUTOEXEC.BAT súbor a presvedčte sa, či obsahuje platný nastaviť TEMP vyhlásenie. Toto vyhlásenie by mali byť podobné nasledovnému:
  SET TEMP=C:\WINDOWS\TEMP
  						
 2. Všimnite si cestu nastaviť TEMP vyhlásenie k a kontroly existujú takéto podadresári. Ak nie, vytvoriť podadresár na zápas nastaviť TEMP vyhlásenie.
 3. Ak vyhlásenie nastaviť TEMP smeruje na jednotku RAM, skontrolujte, či pamäť RAM jednotka je veľké dost držať dočasné súbory vytvorené.
Zabezpečením, že nie je platné nastavenie TEMP výkaz a samostatný podadresár pre dočasné súbory, tieto súbory možno ľahko odstrániť na pravidelne.

Chcete odstrániť dočasný súbor, použite nasledovný postup:
 1. Zavrite okná.
 2. Z príkazového riadka systému MS-DOS zmeňte adresár TEMP.
 3. Odstrániť všetky existujúce.TMP súborov. Uistite, či systém Windows nie je spustený na čas, tieto súbory sa odstránia. Niektoré z nich.TMP súborov môže byť súbory, ktoré Systém Windows použije.

Vlastnosti

ID článku: 92635 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2.1 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2.11 Standard Edition
 • Microsoft Windows 3.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbmt KB92635 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:92635

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com