Oprava: Zobrazí chybová zpráva a formulář Windows nezobrazí při otevření formuláře v aplikaci Visual Studio 2005 IDE po odstranit nastavení aplikace v projektu založené model Windows Forms

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 926403 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Visual Studio 2005 odstranit nastavení aplikace v projektu aplikace Microsoft Windows Forms. Však při načtení projektu a otevřete formulář v aplikaci Visual Studio 2005 IDE formuláři nezobrazí. Dále se zobrazí chybová zpráva podobná následující:
Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.
Skrýt
na
System.ComponentModel.WeakHashtable.WeakKeyComparer.System.Collections.IEqualityComparer.Equals (objekt x, Object y) v System.Collections.Hashtable.KeyEquals (položky objektu, objekt klíč) v System.Collections.Hashtable.Remove (klíč Object) v System.ComponentModel.WeakHashtable.Remove (klíč Object) v System.ComponentModel.WeakHashtable.ScavengeKeys() v System.ComponentModel.TypeDescriptor.AddProvider (TypeDescriptionProvider zprostředkovatele, instance objektů) na System.ComponentModel.TypeDescriptor.AddAttributes (instance objektu, atributy Attribute []) na Microsoft.VisualStudio.Editors.SettingsGlobalObjects.SettingsFileGlobalObject.SettingsFileTypeImplementor.GetPropertyValue (PropertyInfo prop, instance objektu, objekt args []) na Microsoft.VisualStudio.Shell.Design.VirtualTypeBuilder.VirtualPropertyInfo.PropertyMethodInfo.Invoke (objekt obj, příznaky invokeAttr, pořadač pořadače, objekt [] Parametry, kultury CultureInfo) v System.ComponentModel.ReflectPropertyDescriptor.GetValue (součást objekt)

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou pozdější opravou hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
.NET Framework 2.0 64bitové verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll2.0.50727.2243,022,8486. 10. 200622: 13Nelze použít
.NET Framework 2.0 x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll2.0.50727.2243,022,8486. 10. 200621: 49Nelze použít
System.dll2.0.50727.2243,022,8486. 10. 200622: 13Nelze použít
.NET Framework 2.0 pro procesory Itanium
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll2.0.50727.2243,022,8486. 10. 200621: 49Nelze použít
System.dll2.0.50727.2243,022,8486. 10. 200622: 13Nelze použít

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 926403 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver kbfix kbprb KB926403 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:926403

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com