Düzeltme: Bir hata iletisi alıyorsunuz ve Windows Forms-based projedeki uygulama ayarları sildikten sonra Visual Studio 2005 IDE formu açtığınızda, bir Windows formu görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 926403 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Visual Studio 2005'te bir Microsoft Windows Forms-based projedeki uygulama ayarları silin. Proje yüklenemedi ve Visual Studio 2005 ıDE'DE formu açın, ancak form görüntülenmesi gerektiğinde görünmüyor. Ayrıca, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
Object reference not set to an instance of an object. (Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.).
Gizleme
AT
System.ComponentModel.WeakHashtable.WeakKeyComparer.System.Collections.IEqualityComparer.Equals System.Collections.Hashtable.KeyEquals (nesne madde, nesne anahtarının) System.Collections.Hashtable.Remove (nesne anahtarı) System.ComponentModel.WeakHashtable.Remove (nesne anahtarı) System.ComponentModel.WeakHashtable.ScavengeKeys() System.ComponentModel.TypeDescriptor.AddProvider (TypeDescriptionProvider sağlayıcı, nesne örneği) (nesne örneği, öznitelik [] öznitelikleri) System.ComponentModel.TypeDescriptor.AddAttributes Microsoft.VisualStudio.Editors.SettingsGlobalObjects.SettingsFileGlobalObject.SettingsFileTypeImplementor.GetPropertyValue (Propertyınfo prop nesne örneği, nesne [] args) Microsoft.VisualStudio.Shell.Design.VirtualTypeBuilder.VirtualPropertyInfo.PropertyMethodInfo.Invoke (nesne obj BindingFlags invokeAttr, Ciltçi cildi, nesne [] parametreleri, Cultureınfo kültür) altında <a1>System.ComponentModel.ReflectPropertyDescriptor.GetValue</a1> (nesne bileşeni) en altında en altında en altında en altında (<a1>Nesne</a1> x, nesne y)

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft .NET Framework 2.0 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme daha yeni bir düzeltme ile değiştirilmemiştir.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
.NET Framework 2.0 (64-bit sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.dll2.0.50727.2243,022,84806-Eki-200622: 13Uygulanamaz
.NET Framework 2.0 x 86 tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.dll2.0.50727.2243,022,84806-Eki-200621: 49Uygulanamaz
System.dll2.0.50727.2243,022,84806-Eki-200622: 13Uygulanamaz
.NET Framework 2.0, ıtanium tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.dll2.0.50727.2243,022,84806-Eki-200621: 49Uygulanamaz
System.dll2.0.50727.2243,022,84806-Eki-200622: 13Uygulanamaz

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 926403 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver kbfix kbprb KB926403 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:926403

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com