Změny klávesové zkratky v aplikaci Word 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 926809 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Některé klávesové zkratky v dřívějších verzích aplikace Microsoft Word fungovat dle očekávání v aplikaci Microsoft Office Word 2007. Tento článek popisuje změny klávesové zkratky v aplikaci Word 2007 ve srovnání s klávesové zkratky v předchozích verzích aplikace Word.

Další informace

V následující tabulce jsou uvedeny klávesové zkratky, které se změnily v aplikaci Word 2007. Kromě toho tabulka popisuje chování klávesové zkratky v dřívější verzi aplikace Word a nové chování klávesové zkratky v aplikaci Word 2007.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Klávesové zkratkyStaré chováníNové chování
CTRL + SHIFT + FVybere Písmo v seznamu Formátování na panelu nástrojů. Pokud Formátování panel nástrojů není vidět, CTRL + SHIFT + F, zobrazí Písmo Dialogové okno.Zobrazí Písmo Dialogové okno.
CTRL + SHIFT + GZobrazí Počet slov Dialogové okno. Pokud Počet slov je-li zobrazen panel nástrojů, Statistika počtu slov je-li vybrán seznam.Zobrazí Počet slov Dialogové okno.
CTRL + SHIFT + PVybere Velikost písma v seznamu Formátování na panelu nástrojů. Pokud Formátování panel nástrojů není vidět, CTRL + SHIFT + P, zobrazí Písmo Dialogové okno.Zobrazí Písmo Dialogové okno.
CTRL + SHIFT + SVybere Styl v seznamu Formátování na panelu nástrojů. Pokud Formátování panel nástrojů není vidět, CTRL + SHIFT + S, zobrazí Styl Dialogové okno.Zobrazí Použití stylů podokno úloh.
ALT + NPokud Automatický text je-li zobrazen panel nástrojů a je vybrán text, ALT + N, zobrazí Vytvořit automatický text Dialogové okno. Také je navrženo názvu položky automatického textu v Vytvořit automatický text Dialogové okno.Aktivační události popisu tlačítka, která začíná N na kartě aktivní.
ALT + RZmění zobrazení na Rozložení pro čtení. Pokud Rozložení pro čtení je aktivní, ALT + R, zobrazí Výzkum podokno úloh.Zobrazí Přezkum na kartě. Pokud Přezkum je aktivní, ALT + R, zobrazí Výzkum podokno úloh.


Další informace o klávesových zkratkách v aplikaci Word klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
290938 Seznam klávesových zkratek pro aplikaci Word 2002, Word 2003 a Word 2007
Další informace o klávesových zkratkách pro aplikaci Word 2007 a o tom, jak použít klávesnici k navigaci na pásu karet Fluent sady Office naleznete na následujícím webu služby Office Online článku "Klávesové zkratky pro aplikaci Microsoft Office Word":
http://Office.microsoft.com/en-us/Word/HP101476261033.aspx

Vlastnosti

ID článku: 926809 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2007
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbinfo kbmt KB926809 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:926809

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com