Dodatek Adobe PDFMaker nie jest zainstalowany w programach pakietu Office 2007 po zainstalowaniu programu Adobe Acrobat 7.0

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 926951 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zainstalowaniu programu Adobe Acrobat 7.0 dodatku Adobe PDFMaker nie jest zainstalowany w następujących programach pakietu Microsoft Office 2007:
  • Program Microsoft Office Excel 2007
  • Program Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Program Microsoft Office Publisher 2007
  • Program Microsoft Office Word 2007

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ dodatku Adobe PDFMaker wykonuje sprawdzanie wersji, aby sprawdzić wersję pakietu Microsoft Office, który jest używany jest program Microsoft Office 2003. Dlatego też dodatku Adobe PDFMaker nie można zainstalować w 2007 programów pakietu Office.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Adobe Acrobat 7.0 i jego opcji pomocy technicznej, odwiedź następującą witrynę firmy Adobe w sieci Web:
http://www.adobe.com/support/
Firma Microsoft udostępnia informacje kontaktowe innych firm, aby ułatwić uzyskanie niezbędnej pomocy technicznej. Niniejsze informacje kontaktowe mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Microsoft nie gwarantuje dokładności niniejsze informacje kontaktowe innych firm.
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 926951 - Ostatnia weryfikacja: 17 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Microsoft Office Publisher 2007
  • Microsoft Office Word 2007
Słowa kluczowe: 
kbsetup kbaddin kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB926951 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:926951

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com