Windows Internet Explorer 7 veya Internet Explorer 8'de bir 2007 Microsoft Office programı belge görüntülemeye çalıştığınızda, yeni bir pencere açar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927009 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu makale, Microsoft Office Word 2010 için geçerli değildir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Internet Explorer 7'yi veya Windows Internet Explorer 8'de bir Microsoft Office Word 2007 belgesi, bir Microsoft Office Excel 2007 belgesi veya Microsoft Office PowerPoint 2007 belgesini açmaya çalıştığınızda, belge Internet Explorer ile aynı pencerede açılmayabilir. Bunun yerine, belge görüntülemek için yeni bir Word 2007, Excel 2007 veya PowerPoint 2007 penceresi açılır.

Neden

Bu davranış tasarımdan kaynaklanır. 2007 Microsoft Office sistemi belgelerini Office uygulama penceresinin içinde ve Internet Explorer penceresi içinde değil açmak için zorlamak, dosya türleri için BrowserFlags kayıt defteri değeri kasıtlı olarak ayarlar.

Yalnızca Web tarayıcısı dışında belge açıkken belirli düzenleme özellikleri kullanılabilir. Ayrıca, Office şeridinin Internet Explorer'da beklendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca, Windows Internet Explorer 7 veya Windows Vista yapma (korumalı modda çalıştırırken) Internet Explorer'ın düşük bütünlük bağlamı dışında bir belgeyi açmak üzerinde çalışan Internet Explorer 8 için güvenlik geliştirmeleri, genel güvenlik ve kullanılabilirlik için daha iyi.

Pratik Çözüm

Eski davranışı gerektiren bir varolan uygulama varsa, Internet Explorer'da açmak 2007 Office sistem dosyalarının izin vermek için kayıt defterini değiştirebilirsiniz. Yalnızca durum gerektiriyorsa, bunu yapmanız önerilir. Bu değişiklikleri yaparsanız, bilgisayarın tüm kullanıcıları etkiler.

Not Web tarayıcısının pencere içinde açmak için Office dosyalarını gerektiren uygulamalar için aşağıdaki geçici çözümü kullanın. Ancak, Internet Explorer özelliği gelecekteki Windows Vista'dan daha yeni işletim sistemleri var olmayabilir.

Bize sizin için bunu yapmak için Git "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Bunu yapmak için Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Kayıt defterini otomatik olarak değiştirmek için Bu sorunu düzelt bağlantısını tıklatın. Dosya yükleme iletişim kutusunda Çalıştır'ı tıklatın ve ardından düzeltme adımları sihirbazındaki.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Bu sorunu düzelt
Microsoft Düzelt 50298
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2


Not Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir; Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Sorunun yaşandığı bilgisayarda değilseniz, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedebilir, böylece sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Şimdi Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.

Kendim düzeltmek istiyorum

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında


Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için şu adımları izleyin:
 1. Not Defteri'ni başlatın.
 2. Kopyalayın ve not defteri için aşağıdaki metni yapıştırın:
  Windows Registry Editor Version 5.00
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Word.Document.8]
  "BrowserFlags"=dword:80000024
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Word.RTF.8]
  "BrowserFlags"=dword:80000024
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Word.Document.12]
  "BrowserFlags"=dword:80000024
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Word.DocumentMacroEnabled.12]
  "BrowserFlags"=dword:80000024
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Excel.Sheet.8]
  "BrowserFlags"=dword:80000A00
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Excel.Sheet.12]
  "BrowserFlags"=dword:80000A00
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Excel.SheetMacroEnabled.12]
  "BrowserFlags"=dword:80000A00
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Excel.SheetBinaryMacroEnabled.12]
  "BrowserFlags"=dword:80000A00
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PowerPoint.Show.8]
  "BrowserFlags"=dword:800000A0
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PowerPoint.Show.12]
  "BrowserFlags"=dword:800000A0
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PowerPoint.ShowMacroEnabled.12]
  "BrowserFlags"=dword:800000A0
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PowerPoint.SlideShow.8]
  "BrowserFlags"=dword:800000A0
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PowerPoint.SlideShow.12]
  "BrowserFlags"=dword:800000A0
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PowerPoint.SlideShowMacroEnabled.12]
  "BrowserFlags"=dword:800000A0
  
 3. Dosyayı Farklı KaydetDosya adı. kayıt
 4. Çift tıklatın Dosya adıBu kayıt defteri komut dosyası çalıştırmak .reg.
 5. Internet Explorer 7'yi başlatın.

Durum

Bu davranış tasarımdan kaynaklanır.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

Microsoft Office Word 2007 belgesi, bir Microsoft Office Excel 2007 belgesi veya Microsoft Office PowerPoint 2007 belgesini Windows Internet Explorer 7'yi veya Windows Internet Explorer 8'de açabilirsiniz olup olmadığını denetleyin. Belgeleri açma olanağınız varsa, bu makaleyle işiniz bitti demektir. Belgeleri açmak mümkün değilse, aşağıdakileri yapabilirsiniz: Destek hizmetlerine başvurma.

Daha fazla bilgi

Internet Explorer'ı, Office belgelerini Internet Explorer yerine uygun Office programında açacak biçimde yapılandırmak hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
162059 Internet Explorer'ı, Office belgelerini Internet Explorer yerine uygun Office programında açacak biçimde yapılandırmak nasıl

Özellikler

Makale numarası: 927009 - Last Review: 4 Eylül 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 12.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Microsoft Office Word 2007, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Windows Internet Explorer 7
 • Windows Internet Explorer 8
Anahtar Kelimeler: 
kbmsifixme kbfixme kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB927009 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 927009

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com