Kullanıcıların beklenmedik biçimde Publishing Site şablonunu temel alan bir Office SharePoint Server 2007 site listede eriştiklerinde kimlik bilgilerini girmeniz istenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927082 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Publishing site şablonunu temel alan yeni bir Microsoft Office SharePoint Server 2007 site oluşturmak için SharePoint Central Administration'ı kullanın. Site, anonim erişim için kullanmak üzere yapılandırın.

Bir kullanıcı, bir site listesine erişmeye çalıştığında, kullanıcı beklenmedik şekilde kendi kimlik bilgilerini girmesi istenir. Ancak, bir kullanıcı, kendi kimlik bilgilerini girmek için bir istemi olmadan sitesinde erişmek için bekler.

Neden

Bu davranış, sınırlı erişim için izin düzeyi kilitleme özelliği etkinleştirilmişse oluşur. Kilitleme özelliği, anonim kullanıcıların form sayfalarını görüntüleme ve uzak Apı kullanarak engeller.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, kilitleme özelliği devre dışı bırakmak için Stadm.exe komut satırı aracını kullanın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, kutusuna cmd yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Aşağıdaki satırı komut istemine yazın. Her satırın ardından ENTER tuşuna basın.
    cd /d %CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\Web Server Extensions\12\Bin
    stsadm -o - url http:// ServerName - deactivatefeature dosyaadı ViewFormPagesLockDown\feature.xml
  3. Komut isteminden çıkmak için exit yazın.
Not Sitenize karşı bu komut satırı aracı çalıştırdıktan sonra Site Ayarları gelişmiş izinler Anonim erişim devre dışı bırakmak için geçiş gerekir. Anonim erişim, daha sonra yeniden açın. Bu sitede varolan içeriği etkinleşmesi komut için yapmanız gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 927082 - Last Review: 14 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbprb kbtshoot KB927082 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:927082

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com