Microsoft Dynamics CRM'de bir dış adresine bir e-posta iletisi gönderdiğinizde, e-posta eki içeriği türü yanlış bildirimlerinde var...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927207 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Dynamics CRM 3.0 Web istemcisinde dış adresle bir e-posta iletisi gönderdiğinizde, e-posta eklerini içerik türü yanlış bildirimi vardır. Örneğin, bir .pdf ek içerik türü "pdf /"uygulama/pdf yerine"uygulama" olur. Ve, bir Microsoft Word ek içerik türü "ms-sözcük/uygulama" yerine, "uygulama/ms-word."

Bu davranış oluştuğunda, aşağıdaki belirtilerden biriyle karşılaşabilirsiniz:
  • Virüsten koruma bazı tarayıcılar, ekleri kaldırın.
  • Bazı e-posta ağ geçitleri ekler karşı çok amaçlı ınternet Posta Uzantıları (MIME) türü yanlış içeriğini denetleyin. Sonra ağ geçitleri, isteği için Comments (RFC) standartlarına uygun eklerini engelleyin.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 927207 - Last Review: 13 Mayıs 2008 Salı - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsemail kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB927207 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:927207

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com