Po spuštění nástroje Sysprep v systému Windows Server 2003 Compute Cluster Edition je maximální počet souběžných připojení obnovena na 10

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927359 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Během počáteční instalace Microsoft Windows Server 2003 Compute Cluster Edition nastavit počet souběžných připojení číslo jiné než výchozí nastavení. Nastavit toto číslo na obrazovce Licenční režimy. Potom spusťte nástroj Sysprep (Sysprep.exe) v počítači připravit bitové kopie pro nasazení do více počítačů. Nakonec v nasazeném počítačů se systémem Windows Server 2003 Compute Cluster Edition spuštění zkrácené instalace.

V tomto scénáři je počet souběžných připojení obnovit 10 nasazeném počítače se systémem Windows Server 2003 Compute Cluster Edition. Položky Licensing ovládacím můžete použít k ověření.

Poznámka: V systému Windows Server 2003 SP1 x 64 Edition se zobrazí obrazovka Licenční režimy během zkrácené instalace. Protože můžete nastavit počet souběžných připojení na obrazovce Licenční režimy, tento problém nenastává v Windows Server 2003 SP1 x 64 Edition.

Jak potíže obejít

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.Tento problém vyřešit, upravte ConcurrentLimit hodnotu registru v podklíči registru změnit počet souběžných připojení povolených Windows Server 2003 Compute Cluster Edition:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LicenseInfo\FilePrint
Chcete-li upravit tuto hodnotu registru, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
  2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LicenseInfo\FilePrint
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku ConcurrentLimit a potom klepněte na příkaz změnit.
  4. V poli Údaj hodnoty zadejte číslo, který je dostatečně velký zpracovávat maximální počet souběžných připojení počítače se systémem Windows Compute Cluster Server 2003 může dojít. Poté klepněte na tlačítko OK. Zadejte například 999.
  5. Ukončete program Editor registru a restartujte počítač.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Windows Compute Cluster Server 2003 je výpočetní integrované, standardy řízení clusterů platformu, která je integrována do systému Windows Server 2003 SP1 x 64 Edition. Dvě CD jsou požadovány ke spuštění instalace Windows Compute Cluster Server 2003. Windows Server 2003 Compute Cluster Edition zahrnuje první CD. Druhý CD zahrnuje Compute Cluster Pack. Compute Cluster Pack je kombinace rozhraní, nástroje a infrastruktury správy, které tvoří Windows Compute Cluster Server 2003. Správci tento disk konfigurovat hlavy nebo konfigurovat výpočetní uzlu. Další informace naleznete na webu Microsoft TechNet:
http://technet2.microsoft.com/WindowsServer/en/library/9330fdf8-c680-425f-8583-c46ee77306981033.mspx?mfr=true
Windows Compute Cluster Server 2003 je licencován jako licenční server bez licencí přírůstkové klientského přístupu (CAL). Licenční informace o Windows Compute Cluster Server 2003 naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/ccs/howtobuy/pricing/default.mspx
Další informace o Windows Compute Cluster Server 2003 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/ccs/default.mspx

Vlastnosti

ID článku: 927359 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003 Compute Cluster Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbbug kbtshoot kbprb kbexpertiseadvanced KB927359 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927359

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com