Komprese Microsoft Client Pack 1.0 pro systém Windows XP a Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927374 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Komprese Microsoft Client Pack 1.0 pro systém Microsoft Windows XP a Microsoft Windows Server 2003 obsahuje soubor Msdelta.dll. Soubor Msdelta.dll je knihovna který je součástí operačního systému Windows Vista. Soubor Msdelta.dll Exportuje funkce, vytvořit a použít binární rozdílů. Tyto rozdíly jsou používány. efektivní stahování aktualizací pro systém Windows Vista. Upřesnit komprese technologie je vhodná pro mnoho differential compression scénáře.

Další informace

MSDelta je nová generace PatchAPI komprese technologie, která byla součástí starší verze operačního systému Windows systém. MSDelta se obvykle vytváří rozdílů menší než PatchAPI.

Za účelem získání komprese Microsoft Client Pack 1.0 pro Windows XP a Windows Server 2003 Obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft. Úplný seznam společnosti Microsoft Služby odborné pomoci telefonní čísla a informace o cenách technické podpory navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech poplatky účtovány pro telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník odborné pomoci společnosti Microsoft zjistí že konkrétní aktualizace odstraní váš problém. Výdaje na technickou podporu se použít u dalších otázek a problémů, které nemohou být zařazeny v dané konkrétní aktualizaci.

Odkazy

Další informace o použití komprese Delta Rozhraní pro programování, navštivte následující Microsoft Developer Network (MSDN) Webový server:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/bb267312.aspx

Vlastnosti

ID článku: 927374 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbhowto kbinfo kbfix kbqfe kbmt KB927374 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927374

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com