Windows Server 2003 ve Windows xp için Microsoft sıkıştırma istemci Pack 1.0

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927374 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Microsoft Windows xp ve Microsoft Windows Server 2003 için Microsoft sıkıştırma istemci Pack 1.0 Msdelta.dll bir dosya içerir. Msdelta.dll kitaplığı dosyasıdır Windows Vista işletim sisteminin bir parçası olmasıdır. Msdelta.dll dosyası oluşturmak ve ikili deltas uygulamak için işlevleri dışa aktarır. Bu deltas kullanılır Windows Vista için verimli bir şekilde güncelleştirmeleri karşıdan yüklemek için. Bu gelişmiş sıkıştırma teknoloji pek çok diğer değişiklikleri sıkıştırma için uygundur senaryoları.

Daha fazla bilgi

MSDelta olan yeni nesil PatchAPI sıkıştırma önceki sürümü olan Windows işletim eklenmiştir teknolojisi Sistem. MSDelta genellikle PatchAPI daha küçük deltas üretir.

Windows xp ve Windows Server 2003 için Microsoft sıkıştırma istemci Pack 1.0 elde etmek için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft tam listesi için Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlar için çözeceğini giderleri Microsoft Destek Uzmanı belirlerse, destek aramaları iptal edilebilir Belirli bir güncelleştirmenin sorununuzu olduğunu. Normal destek ücretleri olur ek destek sorularına ve için geçerli olmayan sorunlara uygulanır konusu güncelleştirme.

Referanslar

Delta sıkıştırma uygulama hakkında daha fazla bilgi için Programlama arabirimleri, aşağıdaki Microsoft Developer Network (msdn) ziyaret edin Web sitesi:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/bb267312.aspx

Özellikler

Makale numarası: 927374 - Last Review: 31 Aralık 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbinfo kbfix kbqfe kbmt KB927374 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 927374

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com