Коли ви використовуєте відновлення навколишнього середовища (Windows RE), щоб виправити неполадки запуску, спочатку спробуйте Автовідновлення параметр у діалоговому вікні Параметри Відновлення системи . Якщо це не вирішує проблеми, або якщо вам доведеться вручну виправити неполадки додаткові проблеми, скористайтеся інструментом Bootrec.exe. Ця стаття розповідає про те, як сценарій виконання інструменту Bootrec.exe в Windows RE для виправлення неполадок такі елементи у Windows Vista або Windows 7:
 • головний завантажувальний запис А (MBR)
 • завантажувальний сектор
 • пул носіїв даних конфігурації завантаження (BCD)
Також можна Bootrec.exe засіб виправлення неполадок Файл даних конфігурації завантаження Windows відсутня обов'язкова інформація помилка.

Як запустити засіб Bootrec.exe

Щоб запустити засіб Bootrec.exe, першого запуску Windows RE:
 1. Покласти Windows Vista або Windows 7 ЗМІ в DVD-дисковод а потім запустити комп’ютер-зразок.
 2. Коли буде запропоновано, натисніть клавішу.
 3. Виберіть мову, Вільний час, валюту, клавіатуру або метод вводу і натисніть кнопку Далі.
 4. Натисніть кнопку Відновити інформацію з комп'ютера.
 5. Виберіть операційну систему, яку потрібно відновити і натисніть кнопку Далі.
 6. У діалоговому вікні Параметри Відновлення системи клацніть командний рядок у режимі адміністратора.
 7. Тип Bootrec.exeа потім натисніть клавішу Enter.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка. Щоб запустити комп’ютер-зразок із Windows Vista або Windows 7 DVD, комп’ютер-зразок потрібно настроїти для запуску з дисковода DVD-дисковод. Відомості про те, як це зробити зверніться до документації, яка додається до комп'ютера, або зв'яжіться з виробником комп'ютера.

Параметри Bootrec.exe

Інструмент Bootrec.exe підтримує такі параметри. Використовуйте варіант, який підходить для вашої ситуації.

/ FixMbr

Цей параметр пише Windows 7 або Windows Vista сумісними MBR до системного розділу. Це не перезаписує існуючу таблицю роздiлiв. Використовуйте цей параметр, коли потрібно розв'язати проблеми пошкодження MBR або вам потрібно видалити нестандартних код з MBR.

/ FixBoot

Цей параметр пише новий завантажувальний сектор до системного розділу, використовуючи завантажувальний сектор, сумісний з Windows Vista або Windows 7. Використовуйте цей параметр, якщо одна з таких умов:
 • завантажувальний сектор було замінено нестандартних Windows Vista або Windows 7 завантажувальний сектор.
 • Пошкоджується завантажувальний сектор.
 • Ранішу операційну систему Windows було інстальовано після інсталяції Windows Vista або Windows 7. У цій ситуації Вільний час завантаження комп'ютера за допомогою Windows NT навантажувач (NTLDR) замість Диспетчер завантаження Windows (Bootmgr.exe).

/ ScanOs

Ця функція сканує всі диски для установок, які є сумісними з Windows Vista або Windows 7. Вона також відображає всі запис А бізнес-партнера, які в даний Вільний час не є у сховищі BCD. Використовуйте цей параметр, коли Windows Vista або Windows 7 установок, що диспетчер завантаження меню не надає список.

/ RebuildBcd

Ця функція сканує всі диски для установок, які є сумісними з Windows Vista або Windows 7. Крім того, він дозволяє вибрати установок, які потрібно додати до пул носіїв поштових скриньок BCD. Використовуйте цей параметр, коли необхідно повністю перебудувати BCD-сховища.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка. Інструмент Bootrec.exe виправлення неполадок "Bootmgr відсутній" помилки. Якщо перебудова пул носіїв поштових скриньок BCD не розв'яже проблему запуску, можна експортувати й видалити BCD-сховища а потім спробувати параметр ще раз. Таким чином, ви переконаєтеся, що сховищі BCD повністю перебудовано.

Для цього введіть наступні команди в командному рядку Windows RE:
 • Bcdedit /export C:\BCD_Backup
 • c:
 • завантаження з компакт-диска
 • attrib bcd -s -h - r
 • Рен c:\boot\bcd bcd.old
 • Bootrec /RebuildBcd

Про цю статтю

Номер статті: 927392
Останній відгук: 13 березня 2014 р.
Застосовується до:: Windows 7 Starter, Windows 7 Starter N, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium N, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional N, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise N, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate N, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Business 64-bit edition, Windows Vista Enterprise 64-bit edition, Windows Vista Home Premium 64-bit edition, Windows Vista Home Basic 64-bit edition, Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 927392
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.