Під Вільний час сценарій виконання в середовищі відновлення (Windows RE), щоб виправити неполадки запуску, спочатку параметр Автовідновлення , у діалоговому вікні " Параметри Відновлення системи ". Якщо це не вирішує проблему або потрібно вручну додаткові неполадок, за допомогою Bootrec.exe. exe. Тут також міститься інформація про те, як використовувати Bootrec.exe. exe у Windows RE, для виправлення неполадок i вiдновлення таких елементів у Windows Vista або Windows 7:
 • головний завантажувальний запис А (MBR)
 • завантажувальний сектор
 • У пул носіїв даних конфігурації завантаження (BCD)
Також можна використовувати Bootrec.exe. exe для виправлення неполадок Дані про конфігурацію завантаження Windows відсутній потрібну інформацію помилка.

Запуск засобу Bootrec.exe. exe

Щоб запустити Bootrec.exe. exe, спочатку, запустіть Windows RE:
 1. Вставте пул носіїв Windows Vista або Windows 7, DVD-дисковод і запустіть комп’ютер-зразок.
 2. Коли буде запропоновано, натисніть клавішу.
 3. Виберіть мову, Вільний час, грошову одиницю, клавіатурний або інший спосіб вводу та натисніть кнопку Далі.
 4. Клацніть Відновити інформацію з комп'ютера.
 5. Виберіть операційну систему, яку потрібно відновити і натисніть кнопку Далі.
 6. У діалоговому вікні " Параметри Відновлення системи " виберіть " командний рядок у режимі адміністратора".
 7. Тип Bootrec.exeа потім натисніть клавішу увійти.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка Для запуску комп'ютера, з Windows Vista або Windows 7 DVD, на комп'ютері має бути ввімкнено, для запуску з DVD-дисковод. Щоб отримати відомості про те, як це зробити перегляньте документацію, що постачалася разом із комп'ютером, або зверніться до виробника комп'ютера.

Bootrec.exe параметри.

Bootrec.exe. exe, підтримує такі параметри. Скористайтеся параметром, відповідно до вашої ситуації.

/ FixMbr

Цей параметр записує в ОС Windows 7 або Windows Vista сумісні з MBR до системного розділу. Не перезаписує наявну таблицю роздiлiв. Використовуйте цей параметр, коли потрібно розв'язати проблеми пошкодження MBR або видалити нестандартного код із завантажувального ЗАПИСУ.

/ FixBoot

Цей параметр створює новий завантажувальний сектор на системному розділі, використовуючи завантажувальний сектор, сумісний з Windows Vista або Windows 7. Використовуйте цей параметр, коли виконується одна з таких умов:
 • завантажувальний сектор було замінено на нестандартного завантажувальним сектором Windows Vista або Windows 7.
 • завантажувальний сектор пошкоджено.
 • Попередньої операційної системи Windows, було інстальовано після інсталяції Windows Vista або Windows 7. У цьому випадку комп'ютера за допомогою у Windows NT, Loader (NTLDR) замість диспетчера завантаження Windows (Bootmgr.exe).

/ ScanOs

Цей параметр, сканує всі диски на наявність інсталяцій, сумісних із Windows Vista або Windows 7. Вона також відображає всі запис А бізнес-партнера, які наразі не перебувають у сховищі BCD. Використовуйте цей параметр, під Вільний час версій ОС Windows Vista або Windows 7, не містить меню диспетчера завантаження.

/ RebuildBcd

Цей параметр, сканує всі диски на наявність інсталяцій, сумісних із Windows Vista або Windows 7. Крім того, він дає змогу вибрати інсталяції, який потрібно додати до пул носіїв поштових скриньок BCD. Цей параметр, коли необхідно повністю перебудувати BCD-сховища.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Приміткасценарій виконання Bootrec.exe. exe, щоб виправити помилку "Bootmgr відсутній". Якщо перебудова пул носіїв поштових скриньок BCD не вирішить проблему із запуском, можна експортувати й видалити у сховищі BCD та потім спробувати скористатися перевагою параметром ще раз. Таким чином, ви переконайтеся, що у сховищі BCD повністю перебудовано.

Для цього введіть такі команди, в командному рядку Windows RE:
 • Bcdedit /export C:\BCD_Backup
 • c:
 • завантаження з пристрій читання компакт-дисків
 • attrib bcd -s -h - r
 • Ren c:\boot\bcd BCD,. Old
 • Bootrec /RebuildBcd

Про цю статтю

Номер статті: 927392
Останній відгук: 20 серпня 2014 р.
Застосовується до:: Windows 7 Starter, Windows 7 Starter N, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium N, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional N, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise N, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate N, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Business 64-bit edition, Windows Vista Enterprise 64-bit edition, Windows Vista Home Premium 64-bit edition, Windows Vista Home Basic 64-bit edition, Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 927392
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.