Komunikat o błędzie podczas dołączania urządzenie ładuje sterownik Serscan.sys na komputerze z systemem Windows XP z dodatkiem SP2, dodatek SP3 dla systemu Windows XP lub Windows Server 2003: "driver_verifier_iomanager_violation (c9)"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 927436 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po dołączeniu urządzenia, który ładuje sterownik skanera szeregowe (Serscan.sys) na komputerze z systemem Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), dodatku Service Pack 3 (SP3) dla systemu Windows XP lub Microsoft Windows Server 2003, system może przestać odpowiadać. Ponadto może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie na niebieskim ekranie:

DRIVER_VERIFIER_IOMANAGER_VIOLATION (c9)
Menedżer We/Wy została złowionych działająca sterownika.
Argumenty:
Argument1: 0000021f, (inne niż krytyczny błąd) A sterownik ma nie wypełnione wysyłki procedury wymagane Głównych funkcji MPP. (IRP określony).
Argument2: f1958e80
Arg3: 87c10f00
Arg4: 00000000
Ten problem występuje, gdy włączone jest narzędzie Verifier.exe (Menedżer weryfikatora sterowników).

Rozwiązanie

System Windows XP

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.
Wymagania wstępne
Aby zastosować tę poprawkę, musi być dodatek SP2 dla systemu Windows XP lub dodatku SP3 dla systemu Windows XP zainstalowanego na komputerze.
Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia
Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.
Informacje o zastępowaniu poprawek
Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.
Informacje o pliku
Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatformaSP requirement
Serscan.sys5.1.2600.30297,29608-Lis-200610: 30x 86Z DODATKIEM SP2
Serscan.sys5.1.2600.56127,29630-Maj-200811: 07x 86Z DODATKIEM SP3

System Windows Server 2003

Ta aktualizacja została zastąpiona przez inną aktualizację. Więcej informacji o zastąpienie poprawki kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
931301Komunikat o błędzie podczas dołączania urządzenie ładuje sterownik Serscan.sys na komputerze z systemem Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2: "DRIVER_VERIFIER_IOMANAGER_VIOLATION (c9)

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Podczas wykonywania testów niezawodności sterownika za pomocą urządzenia Test Manager (DTM) może włączone narzędzie Verifier.exe. Badania te obejmują:
 • Test Exerciser ścieżkę urządzenia
 • Wspólne badania Scenario Stress With I/O
 • Tryb uśpienia Stress With I/O badania
 • Wyłączanie włączanie With I/O badania
Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 927436 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbHotfixServer kbqfe kbmt KB927436 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:927436

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com