Tõrketeade, kui proovite sünkroonida Windows Mobile'i põhise seadme, kasutades rakendust Exchange ActiveSync, Exchange 2003 või Exchange 2007 või Exchange 2010: "Sünkroniseerimine nurjus"

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 927465 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Kui proovite Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft Exchange Server 2007 või Microsoft Exchange Server 2010 koos Microsoft Exchange ActiveSynci abil Microsoft Windows Mobile'i põhise seadme sünkroonimiseks, sünkroonimine ei õnnestu. Lisaks sellele võidakse kuvada üks järgmistest tõrketeadetest:

Tõrketeade 1

Sünkroonimine nurjus. Turvalisus serveri sert on aegunud. Veenduge, et kuupäev ja kellaaeg ning seade on õige ja proovige uuesti. Tõrkekood: 80072f05 või 0x80072f05

2 Kuvatakse tõrketeade

Serveri turvasertifikaat on ei sobi. Pöörduge oma Exchange serveri ülema või ISP paigaldada sobiv serdi serveri. Toetab Code: 80072F0D või 0x80072f0d

Põhjus

See probleem ilmneb seetõttu vahepealsed sertifitseerimine asutus (CA) sert pole praegu seadmes või serveris, mis on sünkroonimine ja see server töötab Exchange Server.

Windows Mobile'i põhise seadmed sisaldavad tavaliselt vahe CA sertifikaate välja nende serdisalve. Internet Information Services (IIS) saadab kogu Serdiahela seadmega. Siiski IIS teeb seda ainult siis, kui see võib Kontrollige, kas kogu ahelat. Vaikimisi seade ei sisalda need sertifikaadid. Seega server peab saatma neile. Seade peab sisaldama ainult juursert oma serdisalves.

Sageli, see probleemi põhjuseks GoDaddy sertifikaadid juur CA sertifikaadi või vahe CA sertifikaat puudub sert serdisalvest kohta ning serveris, kus töötab Windows Server 2003. Lisateabe saamiseks külastage selle järgmisel veebilehel:
https://Certificates.GoDaddy.com/InstallationInstructions_alt.Go
Sageli probleemi põhjuseks VeriSign sertifikaadid vahe CA sertifikaat on aegunud serdisalves Windows Server 2003 server.

Lisateabe saamiseks klõpsake Järgmine artikkel numbri Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks:
834438IIS VeriSign Web Server sertifikaadid kohe värskendada: aegunud VeriSign vahe serdi tulemuseks võib olla kinnitamata ühendusi kasutades SSL saitidele

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks kasutage ühte järgmistest meetoditest. korral oma olukorda.

Märkus Sert, mida te olete kohta teabe saamiseks kasutades, tippige aadressiribale serveri Microsoft Office Outlook Web Accessi URL Windows Internet Exploreri jaoks ja seejärel klõpsake ikoonil Lukusta. Võib-olla üks või mitu selle sertifikaatide sertimistee"" ülejäänud juhiseid täitma. Lisaks võib olla võimalik saada need failid ja konkreetseid juhised serdi hankijalt.

1. Meetod: Kasutage rühmapoliitika konfigureerimine

Kasutada rühmapoliitika konfigureerimine levitada sertifikaate, mis on usaldusväärne kõik liige arvutid domeeni. Lisateabe saamiseks Kuidas lisada usaldusväärsete root CA et on rühma poliitika objekti (GPO), külastada ka järgmist Microsofti veebisaiti:
http://technet.microsoft.com/en-us/Library/cc738131 (WS.10) .aspx

2. Meetod: Käsitsi installida sertifikaatide Exchange serveris

 1. Kasutage kontot, mis on domeeni administraatori mandaate Logige Exchange Serveri, mida kasutatakse Outlook Web Accessis. Sageli, See server on esiotsa server.
 2. Klõpsake nuppu Algus, klõpsake nuppu Käivita, tüüp MMC.exe, ja seejärel klõpsake nuppuOk.
 3. Kohta ning Faili menüü, klõpsake nuppu Lisa/eemalda Lisandmoodul.
 4. Klõpsake nuppu Lisada.
 5. Klõpsake nuppu Sertifikaadid, ja seejärel klõpsake nuppuLisada.
 6. Klõpsake nuppu Minu kasutajakonto, ja seejärel klõpsake nuppuViimistlus.
 7. Klõpsake nuppu Lisada, klõpsake nuppu Arvuti konto, klõpsake nuppu Järgmise, ja seejärel klõpsake nuppuViimistlus.
 8. Klõpsake nuppu Sulgege, ja seejärel klõpsake nuppuOk. Kohaliku arvuti sertifikaadi kategooriate loetelu kuvatakse snap-in aken.
 9. Laienda Serdid - praegune kasutaja, Paremklõpsake Vahepealsete sertimiskeskuste, osutage käsuleKõik tööülesanded, ja seejärel klõpsake nuppu Impordi.
 10. Kontrollida kõikide sertifikaatide ahela ningVahepealsete sertimiskeskuste konteiner. Ka kontrollida et puuduvad serdid on blokeeritud või aegunud.
 11. Kui sert on kadunud, punkt Kõik Ülesanded, ja seejärel klõpsake nuppu Impordi. Viisardi abil saate Importige fail, mida sa saada oma CA.
 12. Laienda Tunnistused - kohalikus arvutis, Paremklõpsake Vahepealsete sertimiskeskuste, osutage käsuleKõik tööülesanded, ja seejärel klõpsake nuppu Impordi.
 13. Viisardi abil saate importida faili, mis saadud oma CA.

  Märkus Juursert on selle Kolmanda osapoole juur Sertimiskeskuste konteineri asemel on selleVahepealsete sertimiskeskuste konteiner.
 14. Korrake juhiseid 8 kuni 13 usaldusväärsete root CA tunnistus.
 15. Muudatuste IIS-teenuse taaskäivitamiseks mõju.
Märkmed
 • Veenduge, et sertifikaadid on paigaldatud kohaliku arvuti kontot.
 • Sertifikaadid peavad olema paigaldatud seadme kui tunnistused on installitud servereid, kus sa oled Sünkrooni.
 • SSLChainSaver utiliidi abil saate määrata, milliseid Serdid puuduvad.

  Lisateavet selle SSLChainSaver kasulikkus, külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
  http://blogs.msdn.com/WindowsMobile/Archive/2006/08/11/sslchainsaver.aspx

Lisateave

Exchange Server 2003 ja Exchange Server 2007 tuleb lisada usaldusahelat administraatori kontoga ja kohalikku arvutisse kontod. Usalduse kett võib olla rohkem kui üks vahe CA. Kui olete lisanud usalduse kett sertimisteel on saadaval Exchange'i serveriga, et saada seadet kahjustada. See võimaldab S/MIME tööle edukalt.

Teave ja lahendus selles dokumendis tähistab Microsoft Praegune vaade Ettevõtte avaldamise kuupäevast kõnealustes küsimustes. See lahendus on saadaval Microsofti või mõne muu pakkuja kaudu. Microsoft ei ei soovita mis tahes kolmanda osapoole või kolmanda osapoole lahendus et selles artiklis kirjeldatud muid tootjaid. Võib esineda ka muid kolmanda osapoole pakkujate või muude tootjate lahendusi, mida käesolevas artiklis ei kirjeldata. Sest Microsoft peab reageerima muutuvatele turutingimustele, tuleks see teave ei saa tõlgendada lubadusi Microsofti poolt. Microsoft ei garanteeri või toetada täpsuse mingit teavet või mingit lahendust, mis on esitatud Microsofti või mõne nimetatud kolmanda osapoole.

Microsoft ei anna mingit garantiid ning välistab kõik esindused, garantiisid, ja Kas kiire, kaudseid ega seadusega sätestatud tingimused. Need sisaldavad, kuid ei ole piiratud esindused, garantiisid ega tingimusi pealkiri, tuvastamaks, rahuldavas seisukorras, kaubandusliku on teatud otstarbeks, seoses mis tahes teenuse, lahendus, toode või mõni muu materjalile või teabele. Mitte mingil juhul näidatakse Microsoft ei vastuta ühegi Käesolevas artiklis mainitud muu tootja lahenduse.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Foorumid
Külasta meie Windows Phone Foorumid rohkem kasulikke näpunäiteid ja ideid.

Atribuudid

Artikli ID: 927465 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft ActiveSync 4.5
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Mobile 6.5 Standard
Märksõnad: 
kbtshoot kbprb kberrmsg kbexchmobility kbwp7sync kbwp7 kbwindowsphone7 kbmt KB927465 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 927465

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com