Chybové hlásenie pri pokuse o synchronizáciu systémom Windows Mobile zariadenie pomocou Exchange ActiveSync na Exchange 2003 alebo Exchange 2007 alebo výmenu 2010: "Synchronizácia zlyhala"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 927465 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Pri pokuse o synchronizáciu systémom Microsoft Windows Mobile zariadenie pomocou Microsoft Exchange ActiveSync spolu s programom Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft Exchange Server 2007 alebo Microsoft Exchange Server 2010, synchronizácia nie je úspešná. Okrem toho zobrazí jedno z nasledujúcich chybových hlásení:

Chybové hlásenie 1

Synchronizácia sa nepodarila. Bezpečnosť vypršala platnosť certifikátu na serveri. Skontrolujte dátum a čas na zariadenie je správny a skúste znova. Chybový kód: 80072f05 alebo 0x80072f05

Chybové hlásenie 2

Certifikát zabezpečenia na serveri je neplatný. Obráťte sa na správcu servera Exchange Server alebo ISP nainštalovať platný osvedčenie na serveri. Podpora kód: 80072F0D alebo 0x80072f0d

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože sprostredkovateľských certifikačných úrad (CA) osvedčenie nie je prítomný na zariadení alebo na serveri, s ktorým chcete synchronizovať informácie a tento server je spustený program Exchange Server.

Windows Mobile založené zariadenia vo všeobecnosti neobsahujú sprostredkovateľských certifikátov CA v ich na uloženie certifikátov. Internet Information Services (IIS) odošle celý reťazec certifikátov na zariadenie. Avšak, IIS to len vtedy, ak je možné overiť celý reťazec. V predvolenom nastavení zariadenie neobsahuje tieto certifikáty. Preto server musí odoslať. Zariadenie musí obsahovať len koreňový certifikát v jeho úložnom priestore pre certifikáty.

Často to problém, ktorý sa vyskytuje s GoDaddy certifikáty, pretože buď certifikát hlavného certifikačného úradu alebo priebežných CA certificate chýba úložnom priestore server so systémom Windows Server 2003. Pre viac informácií, navštívte nasledovnú stránku:
https://certificates.GoDaddy.com/InstallationInstructions_alt.go
Často sa tento problém vyskytuje VeriSign osvedčení, pretože priebežné CA certificate vypršala v úložnom priestore Windows Server 2003 server.

Ďalšie informácie, kliknite na tlačidlo nasledujúci článok číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
834438Aktualizovať VeriSign Web Server certifikáty pre IIS: priebežné certifikát s uplynutou platnosťou VeriSign môžu mať za následok nepotvrdenými pripojenia lokalít pomocou SSL

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód, ako vo vašej situácii najvhodnejšia.

Poznámka Získať informácie o certifikáte, že ste pomocou typu Microsoft Office Outlook Web Access URL pre server do panela s adresou programu Windows Internet Explorer, a potom kliknite na ikonu so zámkom. Možno budete musieť vývoz jedného alebo viacerých certifikáty v "Certifikačnej cesty" dokončite zostávajúce kroky. Okrem toho môže byť schopný získať tieto súbory a konkrétnejšie pokyny od dodávateľa osvedčenie.

Metóda 1: Použitie skupinovej politiky konfigurácia

Používanie skupinovej politiky konfigurácia distribuovať certifikátov, aby bude dôveryhodné všetky členské počítače domény. Ďalšie informácie o tom, ako pridať dôveryhodný certifikačný Group Policy Object (GPO), navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc738131 (WS.10) .aspx

Metóda 2: Manuálne nainštalovať certifikátov na serveri Exchange Server

 1. Použitie konta s povereniami správcu domény na Prihlásiť sa na server Exchange Server, ktorý sa používa pre službu Outlook Web Access. Často, Tento server bude klientskom serveri.
 2. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typ MMC.exe, a potom kliknite na tlačidlook.
 3. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Pridať alebo odstrániť Modul snap-in.
 4. Kliknite na tlačidlo Pridať.
 5. Kliknite na tlačidlo Certifikáty, a potom kliknite na tlačidloPridať.
 6. Kliknite na tlačidlo Používateľské konto, a potom kliknite na tlačidloDokončiť.
 7. Kliknite na tlačidlo Pridať, kliknite na tlačidlo Počítač účet, kliknite na tlačidlo Budúci, a potom kliknite na tlačidloDokončiť.
 8. Kliknite na tlačidlo Zatvorte, a potom kliknite na tlačidlook. Zoznam kategórií certifikátu pre lokálny počítač sa zobrazí v okne modulu.
 9. Rozbaľte Certifikáty - súčastný používateľ, Kliknite pravým tlačidlom myši Sprostredkovateľských certifikačných autorít, ukážte naVšetky úlohy, a potom kliknite na tlačidlo Dovoz.
 10. Overiť, či všetky certifikáty v reťazi sa vSprostredkovateľských certifikačných autorít kontajner. Tiež overiť že neexistujú žiadne certifikáty sú vypnuté alebo ktorých platnosť skončila.
 11. Ak chýba certifikát, ukážte na Všetky Úlohy, a potom kliknite na tlačidlo Dovoz. Pomocou Sprievodcu Importujte súbor, ktorý ste získali od vášho CA.
 12. Rozbaľte Certifikáty - lokálneho počítača, Kliknite pravým tlačidlom myši Sprostredkovateľských certifikačných autorít, ukážte naVšetky úlohy, a potom kliknite na tlačidlo Dovoz.
 13. Použite Sprievodcu importovať súbor, ktorý ste získali vaše CA.

  Poznámka Koreňový certifikát bude v Tretia strana Root Certifikačné úrady kontajner namiesto vSprostredkovateľských certifikačných autorít kontajner.
 14. Zopakujte kroky 8 až 13 pre dôveryhodného hlavného CA osvedčenie.
 15. Reštartujte službu IIS zmeny nadobudnú účinok.
Poznámky
 • Uistite sa, že certifikáty sú nainštalované pre lokálnu konto počítača.
 • Certifikáty nemajú byť inštalované na zariadenie Ak certifikáty sú inštalované na serveroch, ktoré ste Synchronizácia.
 • Môžete použiť pomôcku SSLChainSaver určiť, ktoré certifikáty chýbajú.

  Ďalšie informácie o SSLChainSaver utility, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://blogs.MSDN.com/windowsmobile/Archive/2006/08/11/sslchainsaver.aspx

DALSIE INFORMACIE

Exchange Server 2003 a Exchange Server 2007 vyžadujú vám pridať Reťazec dôvery na konto správcu a na lokálny počítač účty. Reťazec dôvery môže mať viac ako jeden priebežných CA. Po pridaní Reťazec dôvery Certifikačná cesta je k dispozícii na server Exchange Server odoslať na prístroj. To umožňuje S/MIME na prácu úspešne.

Informácie a roztok v tomto dokumente predstavuje aktuálne zobrazenie Microsoft Corporation v týchto otázkach ako dátum uverejnenia. Tento roztok je dostupné prostredníctvom spoločnosti Microsoft alebo prostredníctvom tretej strany poskytovateľa. Microsoft robí nie je špecificky odporučiť akejkoľvek tretej strany poskytovateľa alebo tretej strany riešenie že by mohol opísať tohto článku. Môže tiež dôjsť iných tretích-party poskytovatelia alebo tretieho-party riešenia, ktoré tento článok nepopisuje. Pretože Microsoft musí reagovať na meniace sa podmienky na trhu, mali by tieto informácie nesmú byť vykladané sa záväzok spoločnosťou Microsoft. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť alebo neschvaľuje presnosti akékoľvek informácie alebo akékoľvek riešenie, ktoré sa predkladajú Microsoft alebo uvedené poskytovateľa.

Microsoft neposkytuje žiadne záruky a vylučuje všetky vyjadrenia, záruky, a podmienok, či už výslovné, implikované alebo zákonné. Tieto zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na zastupiteľstvá, záruk alebo podmienok hlavy, non-porušenie, vyhovujúcom stave, obchodovateľnosti a vhodnosti na konkrétny účel, s ohľadom na akúkoľvek službu, roztok, výrobku alebo akékoľvek iné materiály alebo informácie. V žiadnom prípade Microsoft bude zodpovedný za akékoľvek tretej strany riešenie, ktoré uvádza tento článok.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Fóra
Navštívte naše Windows telefón fóra pre viac užitočné tipy a nápady.

Vlastnosti

ID článku: 927465 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft ActiveSync 4.5
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Mobile 6.5 Standard
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbprb kberrmsg kbexchmobility kbwp7sync kbwp7 kbwindowsphone7 kbmt KB927465 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:927465

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com