Exchange 2003 veya Exchange 2007 veya Exchange 2010 için Exchange ActiveSync kullanarak bir Windows Mobile tabanlı aygıtınıza eşitlemeyi denediğinizde hata iletisi: "eşitleme başarısız oldu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927465 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows Mobile tabanlı bir aygıt ile birlikte Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft Exchange Server 2007 veya Microsoft Exchange Server 2010 Microsoft Exchange ActiveSync kullanarak eşitlemeye çalıştığınızda, Eşitleme başarılı olmaz. Ayrıca, aşağıdaki hata iletilerinden birini alabilirsiniz:

Hata iletisi 1

Eşitleme başarısız oldu. Güvenlik sunucudaki sertifikanın süresi sona erdi. Denetleyin tarih ve saati aygıt doğru ve yeniden deneyin. Hata kodu: 80072f05 veya 0x80072f05

Hata iletisi 2

Sunucudaki güvenlik sertifikası geçersiz. Geçerli bir yüklemek için Exchange Server yöneticinize veya ISS'nize başvurun Sunucu sertifikası. Destek kodu: 80072F0D veya 0x80072f0d

Neden

Bu sorun oluşur çünkü bir ara sertifika Sertifika yetkilisi (ca) server ile eşitleme veya aygıt üzerinde mevcut değil ve bu sunucuya Exchange çalışan Sunucu.

Windows Mobile tabanlı aygıtları ara ca sertifikaları genellikle içermez, Sertifika deposu. Internet Information Services (IIS) bütün gönderir. aygıt için sertifika zinciri. Yalnızca olabilir, ancak IIS bunu yapar Tüm zincir doğrulayın. Varsayılan olarak, bu aygıt içermiyor sertifikalar. Bu nedenle, sunucu bunları göndermeniz gerekir. Aygıt içermelidir yalnızca kök sertifikası sertifika deposunda.

Sık sık, bu sorun GoDaddy sertifikalarla çünkü kök ca sertifikası veya Ara ca sertifikası sertifika deposundan eksik Windows Server 2003 çalıştıran sunucu. Daha fazla bilgi için ziyaret edin Aşağıdaki Web sitesi:
https://Certificates.godaddy.com/InstallationInstructions_alt.go
Genellikle, bu sorun nedeniyle VeriSign sertifikaları ile oluşur Ara ca sertifikasını Windows sunucusundaki sertifika deposundaki süresi doldu 2003 server.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki makaleyi tıklatın. Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere numarası:
834438IIS için VeriSign Web sunucusu sertifikalarını şimdi güncelleştir: süresi dolan bir VeriSign ara sertifikasının ssl kullanan sitelere doğrulanmamış bağlantılar neden olabilir

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın durumunuza uygun olanını.

Not Olduğunuz sertifika hakkında bilgi edinmek için kullanarak, adres çubuğuna için Windows Internet Explorer, Microsoft Office Outlook Web Access sunucusunun URL'sini yazın ve kilit simgesini tıklatın. Aşağıdakilerden birini veya birkaçını vermek zorunda kalabilirsiniz Sertifika yolundaki sertifikalar "geri kalan adımları tamamlamak için". Ayrıca, bu dosyaları edinmek kullanabilirsiniz ve daha belirgin olabilir Sertifika satıcınıza gelen yönergeler.

Yöntem 1: bir Grup İlkesi yapılandırması kullanma

Sertifikaları dağıtmak için Grup İlkesi yapılandırmasıyla kullanmak etki alanındaki tüm üye bilgisayarlar tarafından güvenilir. Daha fazla bilgi için Grup İlkesi nesnesi (gpo) güvenilir bir kök CA'ya eklemek için ziyaret konusunda aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc738131 (ws.10) .aspx

Yöntem 2: Sertifikaları Exchange sunucusunda el ile yükleyin.

 1. Etki alanı yöneticisi kimlik bilgilerine sahip bir hesap kullanın Exchange Server için Outlook Web Access'te kullanılan oturum açın. Sık sık, Bu sunucunun ön uç sunucu olacaktır.
 2. ' I tıklatın Başlat,'ı tıklatın Çalıştır, türü MMC.exeve ardındanTAMAM.
 3. Üzerinde Dosya menüsünde,'ı tıklatın Ekle/Kaldır Ek bileşeni.
 4. ' I tıklatın Ekle.
 5. ' I tıklatın Sertifikalarve ardındanEkle.
 6. ' I tıklatın Kullanıcı hesabımve ardındanSon.
 7. ' I tıklatın Ekle,'ı tıklatın Bilgisayar Hesap,'ı tıklatın İlerive ardındanSon.
 8. ' I tıklatın Kapatve ardındanTAMAM. Yerel bilgisayar sertifika kategori listesi ek bileşenini penceresinde görünür.
 9. Genişlet Sertifikalar - Geçerli kullanıcı, sağ tıklatma Ara sertifika yetkilileri, işaretTüm Görevlerve ardından İçe aktarma.
 10. Zincirdeki tüm sertifikaların içinde olduğundan emin olunAra sertifika yetkilileri kapsayıcı. Ayrıca doğrulayın hiçbir sertifika süresi doldu veya devre dışı olduğunu.
 11. Bir sertifika yoksa, işaret Tüm Görevlerve ardından İçe aktarma. Sihirbazı'nı kullanın kendi CA'sından alınan dosyayı alın.
 12. Genişlet Sertifikalar - Yerel bilgisayar, sağ tıklatma Ara sertifika yetkilileri, işaretTüm Görevlerve ardından İçe aktarma.
 13. Den elde edilen dosyayı içe aktarmak için sihirbazı kullanın. CA'nızın.

  Not Kök sertifika olacaktır Üçüncü taraf kök Sertifika yetkilileri kapsayıcı içinde değilAra sertifika yetkilileri kapsayıcı.
 14. Güvenilen kök ca 9 ila 13 arası adımları yineleyin Sertifika.
 15. Değişikliklerin etkinleştirilmesi için IIS hizmetini yeniden başlatın. etkisi.
Notlar
 • Yerel için sertifikaların yüklü olduğundan emin olun. bilgisayar hesabı.
 • Sertifikalar, aygıtınızda yüklü olması gerekmez. sertifikalara olduğu sunucuları yüklüyse Eşitleme.
 • Hangi belirlemek için SSLChainSaver yardımcı programını kullanın sertifikaları eksik.

  Hakkında daha fazla bilgi için SSLChainSaver yardımcı programı, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://blogs.msdn.com/windowsmobile/archive/2006/08/11/sslchainsaver.aspx

Daha fazla bilgi

Exchange Server 2003 ve Exchange Server 2007 eklemenizi gerektirir. Yönetici hesabı ve yerel bilgisayar için güven zinciri hesapları. Birden fazla ara ca bir güven zincirine sahip olabilir. Sonra Ekle güven zinciri, sertifika yolu göndermek için Exchange Server için kullanılabilir aygıt için. Bu iş ayarlar için verir başarılı bir şekilde.

Bilgileri Çözüm bu belge, Microsoft geçerli görünümünü temsil eder. Yayın tarihi itibariyle bu sorunlar üzerinde Corporation. Bu çözüm Microsoft veya üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla kullanılabilir. Microsoft yapar herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcılar veya üçüncü taraf çözümü özellikle önerilir Bu makalede, açıklayabilir. Ayrıca diğer üçüncü taraf da olabilir sağlayıcılar veya bu makalede açıklanmayan üçüncü taraf çözümler. Çünkü Microsoft gerekir yanıt değişen pazar koşullarına, bu bilgileri gerekir bir taahhüt olarak Microsoft tarafından yorumlanan değil. Microsoft garanti edemez veya herhangi bir bilgi veya sunulan çözümün doğruluğu onaylamaz Microsoft veya herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcı belirtilmişti.

Microsoft hiçbir garanti ve garanti, tüm gösterimler dışlar ve Express, zımni ya da yasal olup olmadığını koşulları. Dahil, ancak değildir sınırlı temsili, garanti veya koşul etmeme, tatmin edici koşul, satılabilirlik ve uygunluk bir herhangi bir hizmet, çözüm, ürün veya diğer ilgili olarak, belirli bir amaca malzeme veya bilgiyi. Microsoft hiçbir durumda sorumlu olacak mı Bu makalede belirtilen üçüncü taraf çözümü.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Forumları
Ziyaret bizim Windows Phone forumları daha yararlı ipuçları ve fikirler için.

Özellikler

Makale numarası: 927465 - Last Review: 29 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft ActiveSync 4.5
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Mobile 6.5 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbprb kberrmsg kbexchmobility kbwp7sync kbwp7 kbwindowsphone7 kbmt KB927465 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 927465

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com