Software, který je součástí digitálního fotoaparátu může již rozpoznat některá metadata Proprietární při upravit vlastnosti fotografií v Windows Vista nebo Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927527 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při úpravě vlastností fotografii přidat metadata v Windows Vista nebo Windows XP již software jiných výrobců, který je součástí digitálního fotoaparátu může rozpoznat některé speciální metadata digitálního fotoaparátu automaticky přidá fotografii. Tato metadata je specifické pro výrobce fotoaparátu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože někteří výrobci fotoaparátu zahrnout značku EXIF maker poznámek v obrázku.

Jak potíže obejít

Pokud používáte program jiného výrobce, který čte značky poznámek maker a je důležité přístup k značky, nepoužívejte Průvodce pořízení fotografií stahování fotografií na pevný disk. Také nepoužívejte Windows Fotogalerie Windows Live Fotogalerie nebo Průzkumník upravit vlastnosti obrázku. Tyto vlastnosti patří následující:
 • Název
 • Předmět
 • Hodnocení
 • Značky
 • komentáře

Další informace

Značka Maker Poznámka obsahuje informace, které není součástí standardní specifikace EXIF, jako například informace o nastavení speciálních fotoaparátu.

Windows Vista Neithere ani BEZE přímo přečte informace značky poznámky maker. Struktura dat pro značku poznámky maker je speciální. Struktura dat pro značku poznámky maker je různých výrobců. Značka poznámky maker obvykle obsahuje absolutní odkazy na jiná data v rámci proudu obrázek.

Při změně metadat v obrázku například přidání klíčových slov nebo titulky, značku poznámky maker mohou být přemístěna v proudu obrázek. V minulosti to by způsobit značka Maker Poznámka k poškození. Však součásti WIC (Windows Imaging) používaný Windows Vista nebo Windows XP uchovává informace o počet bajtů přesunuta značku poznámky maker. Windows Vista a Windows XP zapisovat tyto informace veřejné značky odsazení. Programy mohou číst veřejné protiúčet značku můžete obnovit většinu informace značky poznámky maker.

Společnost Microsoft aktuálně pracuje o nové funkci informovat vývojáři hardwaru a vývojáři softwaru. Microsoft funguje doporučte vývojáři hardwaru a vývojáři softwaru aktualizovat jejich nástroje. Programy musí být aktualizovány upravit pro posun. Existující programy číst značky poznámek maker tedy nelze přečíst informace o značku Poznámka Maker v souborech upravován Windows Vista Fotogalerie nebo Windows Live Fotogalerie.

Další informace o softwaru pro digitální fotoaparát výrobce digitálního fotoaparátu.

Další informace pro vývojáře softwaru

Při značku poznámky maker přemístěna podle Windows Vista nebo Windows XP, značku EXIF Maker Poznámka (37500) automaticky aktualizovány Chcete-li odkazovat na nové umístění. Také Windows Vista a Windows XP zaznamenávat posun mezi umístění staré a nové umístění značku EXIF OffsetSchema (59933). Pokud značky Maker Poznámka obsahuje relativní odkazy, Vývojář můžete přidat hodnotu ve značce OffsetSchema původní odkazy najít správné informace.

Vlastnosti

ID článku: 927527 - Poslední aktualizace: 10. července 2007 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbwinliveportal kbcamera kbtshoot kbprb KB927527 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927527

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com